Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki így? Én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki így? Én vagyok túl érzékeny mindenre? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy távkapcsolatban és emellett más munkaidőben dolgozom a párommal (ő állandó éjszakás, én állandó normál munkaidős 8-16-ig). Már többször előfordult, hogy történt olyan dolog munkaidőn kívül velem, ami rosszul esett és szerettem volna vele megosztani telefonon, hogy meghallgasson. De mire kelne este, addigra már nincs negatívumokra hangolva és leráz, hogy majd másnap beszélünk. Persze másnap ezt már nem hozhatom fel, mert szerinte már elmúlt, ezért felesleges. Ilyenkor a telefonlerakása után este elfog a sírhatnék, hogy nem hallgat meg. Mit tudok csinálni? Más is ilyen érzékeny még 35 felett is?

2018. aug. 1. 21:27
 1/3 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Szóval kvázi csak `papíron` van kapcsolatod. Ez aztán a remek dolog. Most komolyan. Miért nem keresel olyat, akivel még talán időt is tudnál tölteni?
2018. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétvégente tudunk azért találkozni is. Ha pozitív dolgok történnek, azt mindig meghallgatja és velem együtt örül, de a negatívokra nem kíváncsi, akkor leráz belémfojtva a szót.
2018. aug. 1. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy társ a problémákban is társ. Ha csak a jó napjaidra kíváncsi a bajban meg egyedül hagy, akkor ez nem párkapcsolat csak érdek kapcsolat. Vagy megbeszélitek, elmondod ha nem változtat lapát vagy nem tökölsz vele ennyit és szakítasz. Egy a biztos, így hosszútávon nem maradhat.
2018. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!