Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy kapcsolatban, ha a két fél mondjuk csak heti egy napot tud együtt lenni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy ilyen kérdést és az gondolkodtatott el. A valaszolók azt tanacsoltak a kérdezőnek, hogy foglalja el magát meg olyanokat írtak, hogy ez teljesen normális, ha együtt él két ember akkor sincs tobb idejük egymásra, mert ott a munka, a háztartás stb.. Meg hogy ha szereted a párod azt is kibirod, hogy ha több ezer kilometerre vagytok egymástól és kethavonta egyszer látjátok egymást... Hát szerintem ez egyáltalán nem normális. Én nem akarok úgy leelni egy életet, hogy végülis mindennel toltok időt csak azzal nem akit szeretek..Mi még nem élünk együtt a párommal, de már tervben van és egyszerűen fáj, hogy pl. Most is itthon vagyok, meg ő is otthon a szüleivel, ahol igazán nem is érzi jól magát együtt meg milyen jó lenne. Olyan rövid az élet, nem szabad így elpocsekolni az időt szerintem. Tudom, hogy muszáj dolgozni és vannak dolgok amik ellen nem lehet tenni, de ez lenne a normális?! Kíváncsi vagyok a ti velemenyetekre ezzel kapcsolatban.

Mielőtt az lenne, hogy gyerek vagyok még és nem tudom megérteni ezt..valóban "csak" 20 éves vagyok, viszont dolgozok és egyetemre is járok,tehát van dolgom bőven mégis minden nap tudok időt szakítani arra aki a legfontosabb nekem


2018. aug. 1. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Nekem az elozo kapcsolatom ezert mert tonkre..a heti 1 max 2 talalkozo miatt.. mindent a munkára fogott a pasi.hát kapja be.. az embereknek szuksege van kozos programokra,osszebujásra beszélgetesre szexre..

a mostani párommal majdnem minden nap egyutt vagyunk és 100x tobbet nyujt nekem ezaltal mindenben szamomra ez a normalis egyutt aludni a parommal szinte minden ejjel :)

2018. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen, normális. És igen, nagyon gyerek vagy még. Ha neked eltérő igényeid vannak, azt a társaddal egyeztesd.
2018. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Normális, igen. Persze igényektől is függ, ha neked arra van szükséged, hogy még kulázáskor is fogják a kezed, akkor hasonló felfogású társ kell, kinek mi a normális és az ideális, ugye.
2018. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, tehát a párkapcsolat maximum heti egy együtt töltött napról szól és semmi több. Akkor én gondoltam rosszul.
2018. aug. 1. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nálam a heti 1 találkozás nem kapcsolat, hanem max ilyen összejárós, baráti szexkapcsolat, de semmi több. Ha szerelmes vagyok, ennél többre vágyok és többet is várok el, nemis lehet elmélyíteni egy kapcsolatot, ha olyan ritkán találkoztok, hogy kb elfelejted az illetőt a következő alkalomra. Nekem heti minimum 2-3 találkozó az ideális. Persze nem vagyunk egyformák, de annyi biztos, hogy aki beéri heti eggyel, az nem szerelmes ember.
2018. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem egészséges, de az élet sok mindent felülír.


Ha például olyan lesz, hogy a munkaidőtök el fog térni, az megint ide fog vezetni.


Akkor sok esetben az összeköltözés az egyetlen megoldás, mert van, hogy annyit dolgozik az ember, hogy tényleg csak aludni jár haza. Akkor legalább együtt vagytok, programok meg csak hétvégén.

2018. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... mi is messze lakunk egymástól sajnos, de a hétvégéket fullra együtt töltjük. Nehéz, de kibírható, terveik szerint 1 éven belül össze is tudunk költözni. Vagy mással kéne lennem csak azért, mert az közelebb lakik, és gyakrabban tudnánk találkozni? Akkor is, ha vele nem passzolunk össze annyira semmilyen téren? :\

Ha tehetnénk minden napot együtt töltenénk, de a munkánk miatt és a távolság miatt is kivitelezhetetlen, pedig nem nagy táv, csak 100 km, de 3 műszak mellett nem ugrál könnyen az ember egyik vonatról a másikra. Szóval ez a dolog nem annyira fekete-fehér, mint sokan azt hiszik.

2018. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Más az, ha valaki rakenyszerul és igyekszik rövid időn belül változtatni rajta és más ha valakinek ez teljesen természetes és normális és ebben érzi jól magát. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!