Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exem? Sziasztok! Szeretném visszaszerezni az exemet, csak az a gond, hogy van valakije.

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk, de én még mindig nem felejtettem el, és nem is akarom! Azóta nem is beszéltünk. Ő szakított velem, azt mondta, nem szeret már (akkor már ismerte a mostani párját), és hirtelen mindennek vége lett. Mikor együtt voltunk, azon felül, hogy voltak nehézségek nagyon szerettük egymást. Sokat gondolkoztam, és nagyon szeretnék beszélni vele, közös nevezőre jutni. Nem tudom hogy tegyem, így hogy mással van. Aki azt mondja felejtsem el, ne is írjon:) Köszi!
2010. jún. 19. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg el kéne felejtened.
2010. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
B@szki pedig felejtsd el. Ilyenkor kepeszteni már ultragáz.
2010. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy/vagytok? És megmagyarázta, miért lett/lesz vége?
2010. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
20 vunk mindketten
2010. jún. 19. 21:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Állítólag azért mert szerinte nem illünk össze, de ez baromság.. csak kifogás volt szerintem. Újra vágyott, hát az újat választotta.
2010. jún. 19. 21:37
 6/16 A kérdező kommentje:
1,5évig tartott
2010. jún. 19. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem menj el a Mónika show-ba :D
2010. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 19. 21:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, csak neki tudtommal még nincs senkije, és nekem van, de még mindig őt akarom. Sajnos szerintem ha már valaki nem szeret valakit, azt nem lehet megváltoztatni, hiszen mostani kapcsolatomban kb az van mint az előzőben csak fordítva. Próbáld meg elfelejteni, ha nem látod, és másokkal vagy, könnyebben megy, tapasztalat. De persze így könnyű mondani.. Nem hallottam még sok olyanról akik úgy jöttek újra össze, hogy a másik már nem szerette, illetve ha mégis újra együtt voltak, nem tartott sokáig...
2010. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha viharos volt a kapcsolatotok, és csak ez az elmúlt szenvedély kötött össze, nem lenne sok értelme újrakezdeni.
2010. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!