Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha gyorsan elélvezős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha gyorsan elélvezős típusok vagytok, akkor minden partnerrel megtörténik?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy az egyik partnerrel nagyon gyorsan elélveztetek a másikkal meg kellett egy kis idő? Ha igen, akkor mitől függött?
2018. aug. 4. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
persze! így több menet fér bele abban az egy órában! :)
2018. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán annyiban tudok válaszolni, hogy én nem mondanám magam gyorsélvezőnek, de az aktust megelőző idő és az aktus milyensége a meghatározó.


Ha mondjuk nem sokkal előtte rárántottam, sokáig bírtam (ez azt jelenti, hogy reggel saját magamnak, akkor este nem volt gond az ágyban).


Ugyanakkor, amikor egy számomra nagyon vonzó csajjal voltam, aki még jól is csinálta a dolgát, akkor bizony hamar éreztem, hogy ,,baj lesz", akár annak ellenére is, hogy előtte magamon könnyítettem.


Aki gyorstüzelő, tud valamelyest segíteni magán:

- szex előtt verje ki

- ha a látvány izgatja nagyon fel, akkor vegye lejjebb a villanyt vagy teljesen kapcsolja le

- gondoljon dugás közben olyanokra, hogy vasúti mozdony, kutyaszar stb.

2018. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!