Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Jár az osztályomba egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és úgy tűnik én is tetszem neki. Egyetlen (pontosabban kettő) baj van: az egyik legjobb barátommal jár, akibe őrülten szerelmes, illetve egy másik barátom is hajt a lányra, viszont az illető hölgy kifejtette számára hogy a srác nem több számára mint barát. Én még nem mertem megkérdezni hogy az ő szemében mi vagyok. És az ebben a legjobb, hogy nagyon jól megvagyunk együtt, mondhatni passzolunk, és szeretjük egymás társaságát (múltkor a barátja nem volt itthon, és egy egész estét a városban töltöttünk, mászkáltunk mindenfele és rengeteget beszélgettünk). Nem akarom a barátját se megsérteni, viszont a lányról sem szeretnék lemondani. Szerintetek mi legyen?
2010. jún. 19. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a lánynak kell döntenie, hogy kivel érzi a legjobban magát. Ha igazán szereti a barátját, akkor nem mászkált volna veled erre-arra a barátja tudta nélkül.


Szóval szerintem kérdezd meg nyíltan, őszintén, hogy téged minek tart, mert ha ő is érzi azt a passzolást, akkor itt több lehet mint barátság... Beszéljetek ezekről, ha nincs tabu köztetek ;-)

2010. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem, minden képpen, beszéld meg a lánnyal.
2010. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha őrülten szerelmes másba, akkor perpillanat semmit. Majd ha ez elmúlik, akkor van esélyed max.
2010. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy fel tetted ezt a kérdést...detto ugyan ez volt velem is.. jártam egy fiúval örülten szerelmes voltam belé neki volt egy barátja már több mint 8éve barátok és a barátja szerelmes lett belém.. egy nap rá döbbentem arra, hogy én nem is a barátomat szeretem hanem a haverját.. a barátommal közös megegyezéssel szakítottunk.. és én most a haverjával vagyok, de nem tudom leírni azt a boldogságot amit most érzek még sosem voltam ilyen szerelmes mint most.. nyugodtan kérdezd meg a lányt,hiszen én is azt hittem,hogy fülig szeretem a barátomat amég a haverja meg nem mutatta nekem az igazi énjét és most ott tartunk,hogy mi vagyunk egymásnak a minden és soha nem akarjuk elveszíteni egymást...( próbld meg beszélgess a lánnyal, egy próbát megét hidd el...) és ne félj attól,hogy mi lesz a barátságotokkal, mert egy igazi barát sosem hagy cserben.. ha az a fiú szereti a barátnőjét,és a lány téged választ akkor a fiú el fogja engedni a lányt mert ha iagzán szerelmes akkor azt akarja majd, hogy boldog legyen ha nem vele akkor mással... "sok sikert"..
2010. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

09:17


Köszönöm a tanácsokat, és jó ezt így átlátni a másik nem szemszögéből. Sajnos nem ismerem eléggé a női észjárást, és nem tudom kikövetkeztetni a reakcióját egy ilyen ügyben, ezért nem is kérdeztem meg eddig, mert tényleg nem akarom elveszíteni. Viszont beszélgettünk már ilyen dolgokról, és ő kerek perec kijelentette hogy ők össze fognak házasodni, lesz három gyerekük, és még sok minden. Akkor most ez egy kósza hóbort, vagy tényleg hagyhatom a fenébe?


Többi válaszoló:

Köszönöm nektek is a válaszokat, remélem valahogy összejön, habár nincs túl nagy esélyem rá sajnos :S

2010. jún. 20. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!