Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom számítógépfüggő?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem akkor is tudtam, hogy szokott játszani gépen a barátaival, ezzel nekem nem volt különösebb problémám, mert kűlsőleg helyes, ápolt..tehát igazából láttam rajta hogy nem hanyagolja el magát és foglalkozik a testével. Mostanában viszont úgy érzem túlzásba viszi a dolgokat, volt nár egyszer hogy aztmondta haverjaival van, közben otthon játszott, meg anyuja mondta hogy mikor 1 hétig nem voltam itthon kb abból állt a napja, hogy reggel elkezdte, délután elmentek edzeni, és aztán folytatták hajnalig, hétvégén meg elmentek bulizni..És az utóbbi hónapokban kattant rá így, szerintem lehet azért mert olvastan vannak emberek akik ebbe "menekülnek" úgymond, mert most valóban a szülei sokat veszekednek és lehet elválnak, ezt mesélte nekem. Engem nem is az zavar hogy gépezik, hanem az hogy néha olyan sokat..és sokkal több értékes időt tudnánk együtt tölteni ha kevesebbet gépezne és ez zavar nagyon. Nem tudom ebben a helyzetben mit kéne csináljak. 18L
2018. aug. 4. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátod egy éretlen fiúcska. Hogy most ezzel a helyzettel mit kezdesz, neked kell tudni - megfelel ez így, vagy megbeszéled vele, hogy téged ez zavar, vagy szakítasz vele és keresel mást.
2018. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy mész qrni a haverjához. Indulj is el, ne félj, fel fog pattanni.
2018. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt a baratom, hogy mikor megismertem, akkor tudtam hogy szeret játszani, es szokott, de egy év jaras után azt vettem eszre hogy tul sokat játszik, elfelejt enni miatta és velem sem akart olyan sokat együtt lenni, mert kb elvonási tünete lett. Időnként megemlitettem neki, ereztettem vele, hogy figyelj csak, nem mondod hogy reggel felkeltel és semmi mást nem csináltál este 8ig és ilyenek.... Észre vette magát és jobb lett egy fokkal :D (de már nem járunk, szerintem részben a játék miatt, de nem közvetlenül amiatt :D amugy mivel játszik?

L21

2018. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
29%
Ha jól néz ki, nem hanyagolja el magát akkor mit sírsz? Örülj neki megkapod az aranyfarkat tőle ne picsogj.
2018. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha együttvagyunk mindig odafigyel rám és nagyon szeretek is vele együttlenni, emiatt szeretném hogy több időt töltsünk együtt. League of legendsezni szokott a barátjaival.
2018. aug. 4. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Tinipárlapcsolatokkategória!
2018. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Én is számítógépezek, a nap nagy részében. Viszont keveset játszok. Mindig találok magamnak valamit amivel elfoglalom magam. Ezt a programot tanulom meg, aztán azt, ehhez nézek videó kurzust aztán ahhoz, most ezt szerkesztem következőleg meg azt, ebből írok PDF-et, aztán meg abból... plusz beszélgetek, Youtube, fórumok, twitch és ha van időm még játék. Sok dolog ezek közül ideiglenes, csak hosszú folyamat, de ha végzek velük felszabadul sok idő. Persze ki is kell néha mozdulni, de bulizni annyira én pl. nem szeretek. Olyat pedig, hogy elfelejtek enni... még nem tapasztaltam:D Nem is tudom nagyon elképzelni. A lényeg viszont, hogy hiába gépezek egyedülállóként, ha itt lenne a barátnőm mellettem, nyilván vele foglalkoznék. Elmennénk ide-oda, kitalálnánk programokat, vagy néznénk együtt filmeket, esetleg játszhatnánk együtt. Satöbbi. Nincs gond a jelenséggel szerintem, addig amíg nem megy a kapcsolat rovására. Valahogy ezt próbáld meg vele megértetni. Ha sokat szoktak veszekedni, akár el is mehettek otthonról együtt, valamit csinálni és nem kell hallgatnia. :)
2018. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

RuneScape gyerekek. :) A játék ott kezdődik. meg a Pubg.

Hétvégén 10-12órát játszok én is megállás nélkül, csak éppen,hogy kaját csinálok magamnak azt ülök is vissza. Ez foglal le.

Hétköznap meg munka 7től este 5ig. Tehát én nem vagyok függő "annyira" :D

2018. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!