Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette mást megdugna. Jogos a sérelmem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyok együtt, a kapcsolatunk kezdete óta feltűnik, hogy megnéz más lányokat sokszor, ezzel még nem lenne gond. Kulon voltunk nyaralni ( en a baratnőimel, ő a barátaival ). Par napja beszélgettünk róla, hogy mi csajok szoktunk szexrol beszelgetni es kerdeztem, hogy ők is-e a srácokkal. Erre mondja nem, de ha látunk egy jó nőt, megbeszéljük mit, hogy csinálnánk vele. Meg milyen szája van, milyen segge van.. Ezen lesokkolódtam, ha azt mondja megbeszéljük jó csaj, az ok..De ez.. Mondom neki tessék...? Mondja most mi van ebben minden férfi ilyen.. Gyakorlatilag az minden pasi megakar dugni mas nőket. Nem csináltam patáriát, csak elvonultam sírni. Utana próbálta javítani, hogy hát ő nem, ő csak a haverjának nézi a nőket, meg engem

lát mindenkiben stb stb.. Már úgy voltam vele nem kell a rizsa. Jogosnak érzem, hogy ennyire bántva érzem magam ? Vagy túlreagálom ? Utána próbált velem összebújni, de elhúzódtam tőle. Mondta sajnálja, de ez a kijelentés így picit kiábrándított.. :/



2018. aug. 3. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Elnézést picit zaklatott vagyok most is pár helyen van elírás, de remélem érteni fogjátok. Kérlek irjatok oda a kommenteknél, hogy férfi vagy női válaszolók vagytok. :)
2018. aug. 3. 14:14
 2/63 Pomazi73 ***** válasza:
90%
Minek kérdezel rá ha a választ nem akarod tudni? Vagy azt várod hogy azt hazudja amit hallani szeretnél?
2018. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
24%

Hát az biztos hogy nem vagy a palidra nagy hatással. Sajnos nem tudott úgy beléd szeretni hogy csak téged lásson.


Idő kitöltő kapcsolatnak megfelel. De nem vele fogsz megöregedni..

2018. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 Bétó apó ***** válasza:
50%
Nem kell ezen kiakadni. Egy egészséges férfi minden jó csajt megdugna, ha lehetősége adódna rá. Aki mást mond, az nem mond igazat...
2018. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nem azt kerdeztem tőle, hogy megnez- e mas nőket, csakhogy szoktak- e beszélgetni a szexről a sracokkal. A kettő nem ugyanaz...
2018. aug. 3. 14:15
 6/63 Pomazi73 ***** válasza:
75%
A csajok is dumálunk a szexröl szőtt többször sokkal mélyebben belemenni a részletekbe
2018. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg minden (egészséges) férfi ilyen. Tényleg. De tényleg. Ezen kár fenn akadni. Nevessetek rajta egyet, ha meg esetleg neked is tetszett a lány, akkor elterelheted a témát a te huncutságaid felé, hogy te mit tennél a lánnyal.
2018. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
90%

Én egy nagyon rendes, kedves, és mindig hűséges férfi vagyok. Mi a haverokkal nem szoktunk ilyeneket beszélni, de tudom h van aki igen. Mi max annyit mondunk h jó csaj, jól néz ki...

Ettől független nem akarnék semmit tőlük. Gondolom ez van a barátoddal is, csak ők sokkal nyersebben-bunkóbban-lekezelőbben-kulturálatlanabbul fogalmaznak a haverjaival. Ettől független még lehet szeret, nem csalna meg. Ezt ne ebből az egy mondatából következtesd le, hanem abból hogy milyen ember, hogyan bánik veled...?

Tehát sztem túlreagálod, bár érthető h rosszul esik. De ez még nem jelent semmit! :)


U.i.: Nincs barátnőm, ha gondolod... :D:D

2018. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
82%
Aki azt irja hogy MINDEN ffi ilyen az magából indulhat ki, mert nem egyet ismerek aki bizony a "jó csaj" gondolaton kívül nem gondolja tovább. Vannak normális pasik is Kérdező, a pasid mondjuk nem tartozik közéjük....
2018. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon naiv vagy, ha neked ez ekkora újdonság.

Sőt: nőként nekem is megfordul hasonló a fejemben, ha látok egy jó pasit, csak nem beszélem ki a csajokkal. Ettől még szeretem a férjem, sose csalnám meg. Csak nem vagyok se vak, se frigid, se leszbikus.

Ülj ki a barátnőddel egy forgalmas környékre, ahol sok pasi mászkál. Meg fogsz lepődni, de te is észreveszed, ha elmegy előtted egy dögös pasi. Na most mi lesz?

2018. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!