Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is éreztétek ezt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek ezt, amikor kapcsolat nélkül voltatok?

Figyelt kérdés

Szóval egyetemista lány vagyok,ez lesz a 3.(utsó) évem az egyetemen.

Első év óta egyedül lakom egy saját kis garzonban. Végzős gimisként mentünk szt a barátommal, azóta sincsen senkim. (Eléggé válogatós is vagyok)

Van egy jó fiú barátom akivel néha összejárunk,de egyáltalán nem komoly,csak addig van,amíg valamelyikőnk nem talál valakit.

Mostanában magána kerített az az érzés,hogy utálok egyedül lenni. Utálok egyedül elaludni este, hiányzik az,hogy valaki feküdjön mellettem, összebújjunk valakivel alvás közben, hogy reggel együtt készülődjünk,tudjam hogy valaki vár,vagy valakit várok otthon, nem pedig egy üres lakásban térjek álomra egyedül minden egyes nap.

Ti is éreztetek már így? Hogyan éltétek túl?

Néha már kezdem felfedezni magamon a depresszió tüneteit,ami nagyon nem jó...

21N


2018. aug. 6. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#9


Jaj kislány, MINDEN jól működő kapcsolatban szükséges a kompromisszum. Kompromisszum nélkül nem is tudna működni egy kapcsolat.


Pl. te szeretnél kimenni este a városba, a párod meccset szeretne nézni. Akkor mit is fogtok este csinálni?


Nagyon naiv és éretlen vagy még. Nem baj, majd tanulsz a saját károdon.

2018. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9 Kompromisszum nélkül nincs kapcsolat. Ezt nem árt felvésned magadnak, mivel nincs 2 egyforma ember, csak hasonló és mégis más.
2018. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát én nem így gondolom :)

Inkább kivárom azt,aki nekem tökéletes és így nem is fogunk szakítani x hét múlva,mint sok más ember a környezetemben.

2018. aug. 6. 11:43
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

És milyen szüleid kapcsolata?

Olyan ostoba vagy, hogy az már fájdalmas. Örökké egyedül fogsz lenni, ezt már most látom.

2018. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok sikert, szólj ha megtaláltad a kompromisszum mentes kapcsolatodat. Addig is, a macska kaja most akciós a Tescoban.
2018. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, ugyabben a hócipőben vagyok, majdnem szó szerint.


Kivéve, hogy ha lenne egy olyan barátom, én nem tenném félre addig, amíg jön a "szőke herceg"...


És ez nem depresszió, ez csak magány. Menj ki és ismerkedj, találj új barátokat, és ne legyél ilyen válogatós, vagy így fogsz meghalni.


22/F

2018. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szeretek egyedül lenni. El se tudom képzelni amikor valaki folyamatosan kapcsolatban van.

Jól teszed hogy kivárod a megfelelőt, de a kompromisszumra/kommunikációra akkor is szükséged lesz.

2018. aug. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!