Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 Felettiek ti éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 Felettiek ti éreztétek már úgy hogy értéktelenek vagytok?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak válaszát várom, akik egyedülállóak ebben a korban és szeretnének többet. Bocsánat az érintettektől, de ne 31 feletti szűz emberek hisztiére vagyok kíváncsi.

A Kérdés kategóriája miatt, igen párkapcsolati szempontból.



2016. szept. 24. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy 30 feletti férfinak sokszor könnyebb dolga van párkapcsolati szempontból, mint pl. a 20 éves önmagában. Ha akkor ment, most is menni fog. Persze az ismerkedéshez szerencse is kell. Mást nem tehetsz, mint hogy kitartóan próbálkozol.
2016. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem, mert úgy gondolom hogy ahogy egy nő külsőre 18-28 évesen van durván a csúcson önmagához képest, ugyanúgy egy férfi inkább 25-35 éves korában.


Édesapám is 32 évesen vette el a 8 évvel fiatalabb anyukámat, úgyhogy én sem aggódom.


30/F

2016. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

nem gondoltam ezt. Az én "értékemet" nem más emberek mondják meg. + nem attól leszek értékes, hogy van/volt/ lesz e párkapcsolatom!


amúgy nem igazán akarok többet párkapcsolatilag, jól érzem magam egyedül!

2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem erre voltam kíváncsi mint írtam, bár nem teljesen így.
2016. szept. 24. 17:07
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

aki egyedülálló az sem értéktelen

csak nem találta meg a társát,nem olyan könnyű igazán szerencse kell hozzá,hogy 2 ember egymásra találjon!

Nehéz társat találni! 30N

2016. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy jelenleg egyedülálló vagyok, nem hiszem, hogy értéktelen lennék. :) Ugyanolyan ember vagyok most is, mintha kapcsolatban lennék. Szóval nem, nem érzem magam értéktelennek. :)


30F

2016. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egész életemben értéktelennek éreztem magamat. 36/F
2016. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem úgy, én jó embernek tartom magam. Ebben mások is megerősítettek már. Van két lányom, róluk kell gondoskodnom. Nincs párom, de ettől nem vagyok értéktelen... Nem is értem a kérdést...

Majd ha jön a megfelelő nő, akkor jön. Felesleges ráizgulni erre, annyi minden más jó dolog van a világon.

2016. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden egyes rohadt napon...
2016. szept. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért érzitek magatokat értéktelennek,mert nincs párkapcsolatotok?

Ne máááár!

2016. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!