Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan érzésem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan érzésem, hogy azt akarja szakítsunk. Tévednék?

Figyelt kérdés
Most ide nem szeretnén kiírni melyik oldalról van szó, nem kifejezetten társkereső. Barátom regisztrált még régebben titokban. Kiderült volt belőle egy kis vitánk, nekem nem az volt a bajom, hogy regisztárt, hanem, hogy titkolta. De lényegtelen is, megbeszéltük.Napokban regisztráltam én is.(nem ismerkedès céljából, hanem egy kedves rokonomról akartam keresni képeket, mert mondta nézzem meg ezen az oldalon) Regisztráltam, megadtam a nevem meg egy képet töltöttem fel.(nincs kint semmim, polóban egy sima selfie) Én el akartam mondani neki, hogy figyu regiztem, de épp nem volt fent facebookon. Na fél óra múlva fellépett, egyből számonkérően, hogy tudom ám, hogy csináltál magadnak ilyen oldalt, az előbb mondta a hugom. Volt egy kis vita majd letöröltem én is a békesség kedvéért.. Aztán mondja a barátom, hogy mondta az apja, hogy nekem már biztos régóta volt csak titkoltam.(nem nagyon bírjuk egymást az apjával) Barátom meg ideges volt ami érthető. Mit látnak szemeim mit tesz ki pont akkor az apja facebookra? Hogy vannak olyan emberek akiket csak rühelleni lehet. Na tegnap délután az egyik barátnőmmel néztük ezt az oldalt(neki is van és az apját ismeri) aztan észre vettem, hogy az apja fent van ezen az oldalon a saját nevével és képével, és mellette van, hogy új tag. Kiderült, hogy engem akart nézegetni az oldalon aztán gondolom jelenteni minden egyes mozdulatomat. Tegnap barátom nálunk aludt mondtam neki képzeld néztük xynal az oldalt és megláttam regizett apud. Nem akarta elhinni. Aztán véletlenül azt mondta biztos téged akart megnézni. Aztán nagyon ideges lett és elkezdett terelni. Szerintem miattam csinálta, hogy barmit tennék ki egyből szólna, nem mintha tennék ki olyan dolgokat meg nem mintha lenne okom, hogy a barátom ne bízzon bennem. Sosem csaltam meg és nem is fogom, de az apja ezen mesterkedik már évek óta, hogy szétválasszon bennünket, mert nem tetszik neki, hogy boldogok vagyunk, meg eljárkálunk helyekre.
2018. aug. 7. 11:59
 1/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
What a wonderful life.
2018. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Internet vagy a kapcsolatotok. Iktassátok ki amelyik kevésbé fontosabb. Gondolom a net fog győzni. A mai világ legnagyobb betegsége. Nem tudják megfelelően használni, csak a vita van belőle. A mai fiatalok egyszerűen nem élnek.
2018. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Osztom a véleményed.

2018. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is a pasid nem terád hallgat, nem neked hisz, hanem az apjának.

Ha apu fontosabb nálad, akkor ez nem egy jó kapcsolat.

Te szereted ezt a srácot, ő nem szeret téged, de mégis csak van puncid, amit jó néha megdugni.

2018. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!