Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi azt mondja a nőnek, hogy elmúlt a vàgy?

Figyelt kérdés
Ez csak szexualis vagy egyéb?
2018. aug. 7. 18:55
 1/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
93%
Ha a szexuális vágy elmúlik, akkor a kapcsolatnak is kuka 90%-ban.
2018. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Bármire is mondta, már nem aktuális, amit ő mondott.

32/f

2018. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Vége.


Nem értelek, hogy ezt, hogy ez számodra nem érthető?

Nekem még életembe egyetlen férfi nem mondta ezt. Mondjuk nem is húztam a dolgokat..

2018. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
igen...ez egy szebb kifejezés arra, hogy ennek kampeca
2018. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor te biztos nagyon tökéletes lehetsz...ki mondta hogy rólam van szó egyáltalán? Inkább értelmezd a kérdést, és me írj olyan hülyeséget ami nem ide illik..köszi!
2018. aug. 7. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi volt.
2018. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretne már vele lenni.
2018. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Az én számból azt jelenti, hogy már nem izgató vele annyira a szex mint az elején volt, vagyis már nem érzem azt, hogy minden végteremmel azon lennék, hogy újra magamévá tegyem.

Részemről a szex már nem lesz heves és szenvedélyes, sőt valószínűleg semmilyen mert nem izgulok rá.


Azonban a közelsége és a társaságba ettől függetlenül még mindig lehet kielégítő, sőt építő jellegű is. Azaz maradjunk barátok.


Hogy ezt rengeteg nő félreérti és nem tudja felfogni azt a hihetetlenül nagyra nőtt egonak tudom be.

2018. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha nekem mondanák ezt, akkor úgy értelmezném, hogy nem akar már többet megdugni. Ennyi, szerintem nem kell túlgondolni.
2018. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy szexuálisan már nem talál izgatónak, nem kíván.
2018. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!