Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a párom üzleti út közben megallt ebédelni egy kolléganőjével, akire féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Bevallotta,hogy voltak,de akkor sem tetszik a dolog,főleg,hogy már ebédelt velem azelőtt.akkor minek áll meg a kolléganőjével is????? Jogos a hiszti és a kiborulas szerintetek?nagyon mérges vagyok,de néha tulreagalom a dolgokat
2018. aug. 7. 19:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nézd az én párom majdnem minden nap a kolléganőjével ebédel. Mivel sokat dolgoznak együtt, fontos a jó viszony a kollégákkal.

Túl reagálod a dolgot és csak azt fogod észrevenni, hogy elhagytak a viselkedésed miatt.

2018. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi bunkó válaszoló.. Normálisan nem lehet válaszolni??? Fafejek....
2018. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Milyen fura hogy párok elvárják egymástól az őszinteséget. Viszont ha az egyik őszinte, akkor a másik kikaparja a szemét is, még egy ártalmatlan dolog miatt is.


Amúgy miért vagy ennyire féltékeny? Barátodnak tetszik a nő? Vagy a nő hajt a párodra? Volt köztük valami?

2018. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gondolom a kolléganö megéhezett és bekapott egy virslit kèt tojással 🤓
2018. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy asztalnál evett vele??? Ez minimum kereszthalál vagy máglya :)


Ettől nem kellene így kiborulnod, foglald le magad valamivel és nyugodj meg. Aztán gondold ezt végig úgy, hogy mit tanácsolnál egy nőnek, akinek a párja munkaidőben ebédelt a kolléganőjével? Csapjon otthon akkora hisztit hogy zengjen bele a ház, vagy legyen inkább kedves a párjával? Vajon mi esik jobban mikor az ember hazaér, egy kedves mosoly vagy a tűzokádó sárkány?

2018. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Mennyi bunkó válaszoló.. Normálisan nem lehet válaszolni??? Fafejek...."

Normális kérdezőnek normális válasz jár, egy ilyen hisztis, degenerált selejtnek nem.

2018. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy megdugta a kolleganőjét?
2018. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj ide, az én unokanővérem sosem hisztizett, amikor a férje a kolléganőjét hazafuvarozta. Aztán egy szép napon azt mondta a férj, hogy na, akkor váljunk el, mert szerelmes lettem, unokanővérem meg ott maradt a két és fél éves kislánnyal. Ezzel csak azt akarom mondani, van ilyen is, olyan is, van, amikor a másik tudtával, és van, amikor a tudtán kívül történnek meg a dolgok, lehet persze érettebben is kezelni egy ilyen helyzetet, mint a hiszti, vagy a túlreagálás, de ha vki menni akar, az menni fog, teljesen mindegy, hogy elmondja, hogy együtt ebédeltek vagy sem. És most lehet itt gúnyolódni, élcelődni a kérdezőn, de egy közös étkezés az igenis lehet egy kifejezetten meghitt helyzet két ember között.
2018. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!