Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A párommal 15 éve vagyunk együtt. Szexuálisan teljesen ellaposodott a dolog, már egyáltalán nem kívánom, pedig a teste tökéletes. Belelustult, csak szét teszi a lábát és várja, hogy kielégítsem. Amikor megvan, utánna még kicsit próbálkozik, de nem túl nagy elánnal. Egy idő után megunom és megyek fürdeni. 1,5 év alatt 2x elégültem ki. Ő, meg sokszor spriccel is. Őnző? Beszélni nem hajlandó róla, változtatni nem akar, de engem a nyúlott pizsizs, apa simogass meg, nem indít be?

2018. aug. 5. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy önző és szerintem 100% van valakije.


De azt áruld már el, hogy 15 év után hogy tudtok ti itt tartani? Más 20+év után se él ilyen, hagy ne mondjam ki mit gondolok együttlétről.

2018. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nincs rá ideje, max fejben mást kíván? Nem tudom, sosem beszélt a szexről, pedig mindent megpróbáltam. Azt mondja, neki így jó- persze nem hiszem, hogy ne lennének álma.
2018. aug. 5. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
15 év alatt hogy lehet idáig eljutni? Mert ha 70 évesek vagytok és 50 éve házasok, akkor talán megértem, de egyébként... Mi 10 éve vagyunk házasok, van 2 gyerekünk, de heti 2-3 alkalommal együtt vagyunk és tényleg EGYÜTT...
2018. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Passzold le nekem, majd újapa megsimogatja ;)
2018. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amíg te gyakorlod leírni ezt a nyomorult "utána" szót, szerintem pár értelmes férfi szívesen életet vinne a csajodba. ;D
2018. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó és hasznos tanácsok. Hiba volt feltenni a kérdést :-(
2018. aug. 5. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi mar napkozben kitargyaljuk viberen h este mi es h lesz, ki mit vesz fel, milyen segedeszkozoket vetunk be es ki mit tesz a masikkal. Mire letesszuk a gyerekeket garantaltan nem az apa simogass meg misszionarius poz van teriteken:) valtoztassatok! Idezd fel h regen h mukodott es legyen tobb petting az elejen plusz ne engedd rogton elmenni.N
2018. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenen túl vagyok, SMS, pajzán űzi, kép, megvettem egy egész szexshoapot, romantika, nugyikák, meghitt borozás, chat, soroljam? Szóval tanácstalan vagyok. Neki így jó és kész, én meg itt vagyok életem tejében kielígítetlenül 😒
2018. aug. 5. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom:( itt mar kb akkor csak az kovetkezik h "nezd Szivem ha nem valtoztatsz szerintem el fogunk valni,ezt akarod?"
2018. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Sajnálom a párod. És hálát adok a sorsnak, hogy nekem értelmes pasi jutott, aki tud írni, és a rózsaszín pizsamámra is feláll a farka. Neki nem kell mindenféle hereszorító kütyü, hogy el tudjon élvezni, és kielégítő számára a normális szex is. Mert ő igazi Férfi, nem ilyen beteges agyú, impotens kis pö.cs.
2018. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!