Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem párom barátjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem párom barátjába. Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég sok időt töltünk hármasban és nagyon megszerettem, de mellette a páromat nem szeretném elhagyni. Úgy érzem mindkettőjüet szeretem, de másfajta szeretettel. Párom már ismer, 2 év alatt öszeszoktunk, de már kevésbé figyelmes mint régebben, viszont tényleg szeretem, iagzából nem rossz a kapcsolatunk. Külsőre is pont olyan akivel mindig is elképzeltem.

A barátja eleinte egyáltalán nem tetszett, külsőre nem az akire felfigyelnék, de olyan személyisége van,hogy nem tudok nem gondolni rá. Azt mondanám, hogy szexuálisan nem izgat, de annyira kedves és figyelmes,hogy beleszerettem. Hogyan szüntessem meg ezt az érzést? Már nagyon zavar,hogy állandóan ezen őrlődök.

22/N



2018. aug. 7. 23:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem ha minden tokeletes lett volna az elsovel nem szerettel volna bele a masodikba. Lehet hanyagolnotok kene a 3masban bandazast, es nem orlodni rajta. Ha meg folyton ezen ragodsz lepj ki a mostani kapcsolatbol mert a fiudnak se jo ez igy. Amugy 2 ev nem olyan sok ido ha esetlev szetmennetek....ha ez most elofordult lehet kesobb is elofog massal...a baratod nem kedves es figyelmes esetleg?
2018. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De a párom is rendes és próbál jó lenni hozzám, viszont úgy érzem a barátjától nagyobb megbecsülést kapnék. Nincs neki nagyon régóta senkije és nem mondta, de szerintem tetszem neki. Az jön le a viselkedéséből.
2018. aug. 7. 23:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan nem izgat akkor ez nem szerelem, mert ha szerelem lenne akkor mindenhogy akarnád. Úgy is. Szerintem.
2018. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Vagy leépíted a kapcsolattartást a baráttal minimálisra és arra koncentrálsz, akivel együtt vagy. Második verzióban szakítasz a pároddal, és összejössz vele. Utóbbi esetben is rosszul éreznéd magad, csak most azon őrlődnél, hogy szegény volt párod... Elvesztette a barátját és a kedvesét is.
2018. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Ebben reménykedem én is,hogy legalább külsőre nem vonz, de a viselkedése ellensúlyozza ezt (sajnos) Bízom benne hogy elmúlik ez az érzés, mert most ha a párommal vagyok akkor is gondolok rá.
2018. aug. 7. 23:31
 6/18 A kérdező kommentje:

#4 Mindkét verzió rosszul hangzik :(

Soha nem gondoltam volna hogy lehet két férfit szeretni.Attól is félek,hogy feltűnik,hogy keresem a társaságát.

2018. aug. 7. 23:34
 7/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%

Ácsi bácsi, hozé mozé meg ármándó.


Mivel elkezdtél vonzódni egy másik férfihoz, ezért ideje befejezned a jelenlegi kapcsolatod. Amennyiben működne a kapcsolat, akkor nem `szeretnél bele` másba.


Na_de_akkor_most_mi_is_van_?_!_.


"Beleszerettem párom barátjába."

Nem haverjába - spanjába - ismerősébe, hanem barátjába.

Remélem számodra és számukra is azt jelenti a barát szó, amit jelentenie kell.


Elméleti síkon semmi esélyének nem kellene lennie annak, hogy bármi is lehet közted a `baráttal`, hisz még ha tetszel is neki, akkor sem fogja a barátját hátba szúrni.

"Bros before hoes." - tartja a jó mondás


Szóval szerintem egyszerűen lezárod a kapcsolatot és szépen elandalogsz az életükből. Ez a legjobb, amit tehetsz.


<!--

/*

# // A valóságos síkon pedig simán szétszedheted őket, ha kicsit is tetszel a csókának.

# // Tehát nyugodtan közeledj a barát felé és ha benne van, akkor nem fog számítani neki a barátja.

# // Köztük megszűnik a barátság, köztetek meg majd kialakul, hogy mi alakul.

*/

-->

2018. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
De eléggé nyomorék vagy már bocsi.. ne keressed már a társaságát. Dobjad kifele a pasit és keressél magadnak egy 3.-at. Ismered azt a fogalmat pasik között, hogy házinyúlra nem lövünk? NORMÁLIS barátok nem jönnek össze olyannal, aki bármelyik barátjuk exe lenne.
2018. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A társfüggő ismérve h mindig egy ujabb kell,de boldog sose leszel velük,mert mindig kell majd a sokadik akitől függsz h boldog legyél ami nem függés..
2018. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes szitu. Ha annyira a barátoddal akarsz maradni, akkor kerüljétek a hármasban való találkozásotokat és próbálj meg nagyon odafigyelni a párodra. Lehet, hogy ez nem is szerelem, amit érzel a haver iránt, inkább csak fellángolás, és nem is maga a pasi érdekel, hanem csak hiányzik az a kedvesség amit a párodtól nem kapsz meg mostanság, viszont a havertól igen. Gondold ezt át, hogy mit is érzel valójában.


Ha véletlen úgy alakulnának a dolgok,hogy 100%-ig biztos vagy benne, hogy te szerelmes vagy a haverba, akkor a pároddal mindenképp szakíts, bármennyire is fájdalmas. A haverral meg, hogy lehet e köztetek valami... Hát nem lenne túl erkölcsös a részéről.

2018. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!