Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem párom barátjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem párom barátjába. Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég sok időt töltünk hármasban és nagyon megszerettem, de mellette a páromat nem szeretném elhagyni. Úgy érzem mindkettőjüet szeretem, de másfajta szeretettel. Párom már ismer, 2 év alatt öszeszoktunk, de már kevésbé figyelmes mint régebben, viszont tényleg szeretem, iagzából nem rossz a kapcsolatunk. Külsőre is pont olyan akivel mindig is elképzeltem.

A barátja eleinte egyáltalán nem tetszett, külsőre nem az akire felfigyelnék, de olyan személyisége van,hogy nem tudok nem gondolni rá. Azt mondanám, hogy szexuálisan nem izgat, de annyira kedves és figyelmes,hogy beleszerettem. Hogyan szüntessem meg ezt az érzést? Már nagyon zavar,hogy állandóan ezen őrlődök.

22/N



2018. aug. 7. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Te ócska k...a . Neked nem való parkapcsolat
2018. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem szabad... Felejsd el... Nem szerethetsz csak ugy bele a pàrod barátjába Ébresztőőő!!!!

Neked hogy esne ha a párod máshogy nézne a barátnödre? Na ugye bisztos nem jòl.. De ha szeretnèd igazán a párodat ilyen eszedbe se jutna... Én nö létemre megmondom öszintèn ha ilyen szituba lennèk vagy lettem volna szakitottam volna a párommal és igy egyiköjüket se kéne nézzegetned... Keress egy 3. At aki mellet nem nézzel egy 4.re.. Ne szedd szét a barátságuk... Pasid,Csajod lehet ezer meg ezer de öszinte tiszta barátságot nehèz találni :)

2018. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem szereted a párodat, ez nyilvánvaló. Ha szeretnéd, nem figyelnél fel más férfira. Adj időt magadnak, lehet, hogy fellángolás. Ugyanakkor a partnered sem érdemli meg, hogy becsapd, szóval ha megbizonyosodtál arról, hogy nem csak fellángolás, akkor mondd el neki mindenképp.
2018. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tegyük fel,összejössz a barátjával.Köztük valamennyire megromlik a viszony,nagy eséllyel így is látni fogod exedet.A haverjának lehet bűntudata lesz hogy belement ebbe,és nem fog tudni tisztelni a szíve mélyén,amiből az következik,hogy nem sokáig fogtok együtt maradni.Szval 2 szék közül a pad alá esel.Ez a bizsergés csak addig tart,amíg nem történne egy csók,vagy szex,utána megszűnne.2 lehetőség van : felméred így a helyzetet,kerülöd.Vagy titokban engedsz a csábításnak,ami örökre titok marad.
2018. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vonz szexuálisan, akkor te csak figyelmességre vágysz, amit a párod nem, vagy már nem úgy ad meg neked, ahogy elvárnád. Honnan tudod, hogy azért, mert amikor együtt lógtok, kedves veled, milyen lenne egy párkapcsolatban? Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy (persze erről a fellángolásról mélyen hallgatva) beszélsz a pároddal, elmondod neki, hogy úgy érzed, nem olyan veled, mint régen volt, és neked ez hiányzik. Lehet, ennyi is elég ahhoz, hogy tőle ismét megkapd azt, amit a másik fiútól most érzel.
2018. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondd el a párodnak, hogy te már mást szeretsz; azt talán nem feltétlenül kell az orrára kötni, hogy ki az új szerelmed, és lehetőleg figyelni kéne, hogy őelőtt ne nagyon mutatkozz vele félreérthetetlen járós pozícióban, pl kézen fogva egyértelműen együtt sétálgatás. Azzal akibe már nem vagyok szerelmes, 22 évesen már nem folytatnám. Szóval én pl váltanék, ha a másik pasi az új kiszemelt meg nem menne bele vagy mert nem tetszel neki annyira, vagy mert "tesója" miatt nem akarna belemenni, mert bűntudata lenne, akkor keress mást, de ez szerintem a mostani, a régi pároddal már egy lezárult, kihűlt dolog, nem véletlenül érzed ezt, most talán jönni fog az életedben egy új lépcsőfok, és azért nem azt érzed, hogy el tudd engedni ,és jöhessen valami/valaki új, ahonnan tudsz fejlődni. Mert ha már nem n agyon érzed úgy, hogy van benne több ebben a kapcsolatban, részedről már elmúlt az a nagy lángolás, igen, jelezheti azt, hogy most más dolog jon, új szakasz, és azért múlt el, hogy elengedhesd a régit; és mivel még csak 22 vagy, adj esélyt magadnak újabb lángolásokra, hogy ezt megélhesd mással is, lehet, hogy p lvalakivel még 60 éves korodban is lángolni fog, de ahhoz el kell engedni, le kell zárni ezt a szakasz t az életedben/ből.
2018. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*Ja és ne hitegesd , lehet, hogy neki is jönne valaki ,akivel újra lángolhat, ne zárd el magatokat ettől; tiszteld magadokat annyira- mindkettőtöket, hogy esélyt adsz magatoknak eélyt biztosítasz egy újabb ilyen erőteljes lángolásra. Megszokás miatt ne maradj együtt, lehet, hogy az a karma, az már lezárult az életedben, és újabb jön, akitől új dolgokat megtanulhatsz, újra/továbbfejlődhtesz
2018. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt a "ha szereted a párod, nem vonzódsz máshoz" dumát olyanok tolják, akik még nem éltek át hasonlót. A lényeg, hogy te miként cselekszel. Ha szereted a párod, ellenálsz és próbálod szkippelni a másik srácot. Viszont, ha a másik olyan, mindent eksöprő érzéseket keltett benned, érdemes kilépned a jelenlegi kapcsolatodból. Véleményem szerint ez egy fellángolás, izgalmak keresése, semmi több.
2018. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!