Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem ismer el nyilvánosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem ismer el nyilvánosan a párom. Nem fogja meg a kezem az utcán, nem ölel meg, úgy nézünk ki mint két haver egy kisgyerekkel. Már nagyon nem bírom, pszichológuson gondolkozom. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
6 éve ismerjük egymást, 1 éve élünk együtt.Nőként semmibe nem néz.Ez szerinte azért van,mert kövér vagyok.Szerelmes pedig sose lesz,mert az exé a szíve örökké...Szerinte az a szeretet,ha minden este van kivel ágyba bújni.A gyengédség teljesen hiányzik belőle.Azt,hogy szeret,is csak egyetlenegy egyszer hallottam tőle. Márciusban szültem,de annyit se mondott hogy büszke rám vagy valami. Lehetséges hogy valakinek ennyire nincs igénye a kedvessegre,gyengédség re?
2018. aug. 8. 11:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szegény gyereket sajnálom csak

Minek szül az ilyen...

2018. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ő akarta a gyereket ?
2018. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!