Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segitsek a baratomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitsek a baratomnak?

Figyelt kérdés
7 eves kapcsolata szunt meg tavaly februarban, azota probal maganak part keresni, de nem kap. 33 eves, bele fojtja magat a munkaba hetvegeket be valal a munkahelyen, csak ne legyen otthon, gep elott. Elhivjuk bulikba, estekre neha eljon de hamar tavozik mert nincs kedve, arra hivatkozik h neki nincs baratnoje. Mit lehet tenni h jojjon vissza a hangulata, jo kedve.

2018. aug. 9. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom, én a helyében buliból mennék buliba. De komolyan. Ha mar ehez sincs kedve ott bajok vannak. Próbálj meg vele 4szemközt minél többet beszélni. Hátna megynílik neked, így utána neki is könnyebb lenne.
2018. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Túl van az exén már, vagy még nem? Alapból bulizós fajta, vagy nem lehet hogy azért nincs kedve menni mert régen sem bulizott annyit?
2018. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

"A barátomnak"...:)

De ha tényleg a barátod. 7évhez képest 1,5év kevés.Nekem 1,5évig volt,mostohalányom. Intenzív kapcsolat volt,de a 5éves kislány volt a központban. Nekem is ki kellett heverni,vissza állni a normál kerékvágásba.

Bulizás helyett,egy vakrandit is összehozhatnál neki. Egy nyugodt vacsora,valahol...

Te a pároddal jársz bulizni??

2018. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!