Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. De nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. De nekem nem számít csak vele szeretnék lenni újra. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Én írtam neki utoljára. Megnézte de nem válaszolt. Azt hogy nem számít hogy csajozik mellettem csak vele lehessek még nem mondtam neki. 2 napja nem beszéltünk. Elmondjam neki?
2018. aug. 10. 06:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Felfogtad, hogy nem is érdekled? Megcsalt, nem is kapálózik, hogy megbocsáss neki, ráadásul nem is méltatott még válaszra sem. Hiába szereted, ha ő konkretan le se sz..ja a fejed. Most persze, hogy rossz, de majd túl leszel rajta. Teljesen feleslegesen aláznád magad.
2018. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Bence_ ***** válasza:
100%

Menj el egy pszichológushoz!

Valami hiányzik belőled amit vele akarsz pótolni, pedig ott van benned csak előkéne szedbi, használni.

Ő se magat se téged nem becsül.

2018. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, most ez érzelmileg érthetően fáj, de azért gondolj bele hogy mi történt, meg abba is, hogy valószínű még mi fog, hogyha te most "nagy szerelmesen" belé kapaszkodsz... Azzal teljesen "lenullázod" az önbecsülésedet
2018. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ő olyan ember aki csajozik tudom. De én elfogadom, ha tudom hogy mindig visszajön hozzám. Nincs olyan pasi vagy iszonyat ritka aki ne lépne félre. Én elfogadom, hogy ő ilyen. Nagyon szeretem.
2018. aug. 10. 09:53
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Pont a te szituaciodban vagyok csak pasi fejjel,csak en meg nem szakítottam vele, de lehet az lesz belole. Szerintem beszeljetek meg melyikotok mit akar.
2018. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt kedden írtam neki. Vasárnap még azt mondta a szemembe látja az otthonát és nem veszítem el.
2018. aug. 10. 10:25
 17/22 Bence_ ***** válasza:

Rengeteg dolgot megélhet veled, de ez munkával jár, de ha valami annyira hiányzik neki, azt is megbeszéli veled.

Nyíltan, tudsz róla és úgy csajozik. Hiszen egy pár vagytok, ha megcsal, barmit is jelentsen neked, akkor baj van. Hiszen hazudik.

2018. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Csak azt mondta, amit hallani akarsz, de amúgy magasról tojik rád. De ha ez kell neked, hajrá.
2018. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
De szánalmas vagy....
2018. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, persze, még nagyobb lovon lesz, mint most van. Tudva tudod, h megcsal, elolvasta, amit írtál neki, de nem válaszolt. Neked mégis mi kell ahhoz, h kinyíljon a szemed, és azt a szemét görényt lásd, akit mi a leírtak alapján? Egyébként az nagyon érdekelne, h mi az, amitől ennyire a rabja vagy.
2018. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!