Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti aggódnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti aggódnátok, ha a barátnőtök egy éppen hisztis időszakában 5 napra külföldre utazna a főnökével tárgyalni?

Figyelt kérdés
A hisztis időszaka azért van, mert mostanában kevesebbet tudok vele foglalkozni, ő egy asszisztens, a főnöke viszi magával
2018. aug. 10. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Miért lettem 0%-ra pontozva?

Az volt a kérdés, hogy "ti aggódnátok..?"

Én leírtam, hogy nem, és hogy miért nem.

Mi volt ezen a "nem hasznos"?

Vagy szimplán ciki manapság normális kapcsolatban lenni, és bízni egymásban?

(4-es)

2018. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Úristen.... Kezdjük azzal, hogy dolgozni megy a főnökével, a munkája miatt és nem nyaralni vagy kirándulni. Másrészt pedig nem tudom, hogy hallottál-e már olyanról, hogy szeretet és bizalom, de alapvetően erre van szükség egy kapcsolatra ahhoz, hogy egy ilyen helyzet normálisan kezelhető legyen. A legnagyobb hülyeség ilyesmin aggódni... Aki valami miatt meg akarja csalni a párját, akkor annak nem kell hozzá külföldre utaznia, nem kell hozzá különleges alkalom stb., mert bármikor, bárkivel, bárhol meg tudná tenni. Ha pedig valaki szereti a párját és hűséges, akkor történhet bármi, lehet akármilyen távol, akárkivel stb., nem fog semmi olyasmi történni. Ez szerintem már beteges, amit produkálsz... Nem zárhatod be a pincébe, nem uralkodhatsz felette, mert ő is egy szabad ember és azt csinál, amit akar. Így nem lehet élni, mert te akkor ezek szerint kb. minden egyes percben rettegsz amíg nincsen melletted, őt pedig ez valószínűleg frusztrálja. Én legalábbis biztosan nem viselném el, ha a párom így gondolkozna és egy retkes kvának tartana.
2018. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os nagyon jól leírta. Te nem "tudsz" vele foglalkozni, most meg be vagy tojva, hogy megcsal.

Nem kéne elhanyagolni és akkor aggódnod sem kéne. Ennyire egyszerű.

Ha szeret, így sem fog megcsalni, de törekedj arra, hogy több figyelmet fordíts a kapcsolatotokra, mert előbb-utóbb besokall, utazástól függetlenül.

2018. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Még csak most kezdesz aggódni, mikor már komplett hülyére vagy véve?
2018. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én tavasszal a heti 5 munkanapból 2-3-at töltöttem vidéken szinte minden héten a főnökeimmel. Eszembe sem jutott viszonyba keveredni bármelyikkel is, örültem ha végre vége lett a kötelező programoknak és bedőlhettem a saját hotelszobámban az ágyba.

Arról nem is beszélve, hogy apám lehetne mindegyik.

Szóval nem, ha magamból indulok ki, akkor nem aggódnék.

2018. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amiatt, hogy elutazik, nem. A parázás meddő és értelmetlen, ezért nem művelem.

Amiatt, hogy hisztis időszakai vannak, annál inkább. Én azzal foglalkoznék.

2018. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Ő már régóta csal téged a főnökével, az "üzleti út" meg valójában egy tengerparti kufircolós nyaralás. Csak hogy tudd!
2018. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Majd nézzd meg a térdét ha hazaèrt 🤣
2018. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!