Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok elvárja tőletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok elvárja tőletek, hogy ha picit is felléptek messengerre, rögtön írjatok nekik?

Figyelt kérdés
Az én párom ilyen. Ha fenn vagyok akár fél percre is minimum egy szívet kell küldenem, mert számon kér. Az mindegy, hogy előtte minimum fél órát beszélgettünk telefonon. Ha nem írok neki azonnal, akkor sértődés van. Vele jobban szeretek telefonon beszélgetni. Jobban ki lehet fejteni a mondandóm. Természetesen ha ő ír, akkor arra válaszolok. De így is egész nap kapcsolatban vagyunk, ha nem tudunk találkozni. Egy egy üzenet ha nincs sok időm, vagy naponta többször is hívom. Más párja is viselkedik így? Eddig a legtöbb amit beszélgetés nélkül töltöttünk Max 8 óra, amíg aludtam. De amint felkelek ő az első. De mintha ez sem lenne elég.

2018. aug. 10. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, dehogy várja el. Meg is őrülnék ilyen elvárások közepette.
2018. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi..
2018. aug. 10. 15:13
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kérdéseknél mindig megkérdezem magamtól, hogy valóban jó döntés e volt, hogy lassan 5 éve nincs fészbúkom :-?
2018. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Hányok
2018. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen idióta féltékenykedős, hisztis pichát miért nem hagytad már ott?


Pokollá fogja tenni az életed.

2018. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy itt az ellenőrzés a lényeg. Sokat gondolkodtam rajta. Hogy minden rendben van-e. De ez nagyon fura. Nem régi kapcsolat, 7 hónap.
2018. aug. 10. 15:16
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rég rossz ha ilyesmi elvárás számba megy. Mindenki akkor ír a másiknak amikor ráér.
2018. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi felnottek vagyunk...
2018. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
Nekem huszonévesen voltak ilyen jöttment debil nőismerőseim még az MSN-es, iwiwes korszakban. Ha nem reagáltál két másodpercen belül, amikor ő tetszőleges napszakban rád írt (este 11, reggel fél 5, éjszaka 3 óra stb.), rögtön le is tiltott.
2018. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen ember nem lenne a párom, nem lennék képes annyira utálni magam, hogy egy ilyennel kínlódjak.
2018. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!