Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy olyan férfivel, aki határozott és szeret irányítani? 20/L

Figyelt kérdés

Már volt itt gyk-n olyan kérdésem, amelyben arra kerestem a választ, hogy miért vagyok még mindig párkapcsolat nélkül 20 évesen, noha elég szépnek és intelligensnek érzem magam (persze azért nem kell túlzásokba esni :D). És rájöttem, hogy azért, mert eddig csak olyan pasik próbálkoztak nálam, akik önbizalomhiányosak, suták, gyerekesek, kissé "töketlenek" voltak. Igaz, az én hibám, mert messziről csendesnek és visszahúzódónak tűnök, és emiatt a bátortalanabb pasik is be mernek próbálkozni, de aki közelebbről ismer, már látja, hogy korántsem vagyok ilyen. És nem is tudok olyannal lenni, akinek nekem kellene ápolgatnom az önbizalmát (régen én is nagy önbizalomhiányban szenvedtem, de sikeresen "kikúráltam" magam belőle, ezért most egy olyan társ kellene, akivel nem kellene végigjárnom ugyanezt az utat).

Tehát tényleg egy határozott férfi kell nekem, aki szeret irányítani, akár az ágyban, akár az életben, tanulhatok tőle, felnézhetek rá, és persze tisztel és szeret engem. De a mai világban a sok lányos fiú között szinte lehetetlennek érzem, h ilyet találok. Meg nem vagyok benne biztos, hogy elég leszek én egy ilyen férfinek, hiszen tegyük fel, hogy okos és érett vagyok, de nagyon sok mindenben még tapasztalatlan (akár a szexben, akár a párkapcsolatban, és még a szüleimnél lakom, mivel egyetemista vagyok, tehát nem magam tartom el saját magamat sem).



2012. nov. 29. 23:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Azért mert még nem találkoztál velem:D


21/F

2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A 64 éves osztályfőnököm való neked. xD
2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Még csak 20 éves vagy, előbb utóbb csak beléd botlik egy nemlányos fiú is.
2012. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ezt normálisabb időben kellett volna megkérdezned. Készülj fel a privátüzenetek ostromára!


Szerintem a legbiztosabb hely ismerkedni az a házibuli, nem tudom vannak-e olyan barátnőid, akik szeretnek ilyet szervezni. Meg azért az mégis csak nagy előny, ha tudod, hogy megbízhatsz benne, mert van közös ismerősötök.

2012. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kérlek inkább ide válaszoljatok, ne privátban, hátha másnak is jól jönnek a tanácsok. amúgy meg a netes ismerkedésbe is belefáradtam, eddig nem sült ki még belőle jó, így tényleg nem ismerkedésre szántam a kérdést, hanem tanácsot kérek.
2012. nov. 29. 23:22
 6/29 anonim ***** válasza:

Keresel egy 25-30 közötti domináns hímet, és a lába elé veted magad.


Kifejtem, hogy nehogy azt gondold, h csak viccnek szántam:

A korosztályod fiúi nagyrészt alkalmatlanok neked, felnézni biztosan nem fogsz rájuk, és tanulni sem sokat.

Ha pedig egy domináns férfivel hoz össze a sors, ő nem fog arra várni, hogy eldöntsd, akarsz-e tőle valamit, vagy hogy kéresd magad, ő nyílt lapokkal játszik.

Az meg, hogy elég leszel-e, rajtad múlik, ha igen befoltozódik majd az a kis rés is az önbizalmadon, ami most még megvan.

2012. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én lehet megfelelnék neked.Külsőre meg nem tudom milyen ízlésed van. 23 vagyok mellesleg.De a sok elvárás mellett te mit tudsz adni a pinádon kívül?Mást se olvasok a soraidban,mint én,nekem.Mint ha önző lennél...Lehet azt várod,hogy jelentkezzenek nálad a pasik,lehet fognak is,csak az a kérdés,érsz-e valamit.És az önbizalom nem egyenlő saját magad becsapásával,lehet tényleg csúnya vagy,csak pár haverod vigasztalni akart.
2012. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Bizony sajnos kevés a "tökös" pasi, de én még találtam. :)

Nehéz dolgod lesz! Gyűjts tapasztalatokat, vedd lazábban a dolgokat, és előbb utóbb megtalálod az álom pasid, de gyanítom később úgy a 30-asok közt majd.

2012. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

nemmgondolod h vannak olyan fiúk is akiknek ugyanez a problémája???

ismerkedésbe senki nem halt bele,,és persze kitudja lehet h itt fogod megtalálni a párod...sosem lehet tudni..

sosem szabad feladni..végül meg megtalálod amit kerestél...

ha nem ismerkedsz akkor ne várj sokat...

2012. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
nők nem érdekelnek? :DD
2012. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!