Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinél fordult már elő, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél fordult már elő, hogy a párotok családja ellenetek hangolta a párotokat?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor megy barátnőm a családjához, de én még nem hevertem ki, hogy tavaly életem legnehezebb helyzetében ellenem hangolták barátnőmet, ezt nem csak én látom így, barátnőm is elismerte, hogy ez történt.

Emiatt a bennem lévő tüske miatt az utóbbi egy évben nagyon minimálisra csökkentettem a kapcsolatot barátnőm családjával, de mivel sokszor jár barátnőm haza, így már kicsit úgy érzem, mintha távkapcsolatban élnénk.


Fordult már valakivel ilyesmi elő?



2018. aug. 11. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nekem sajnos két éve kell azt elviselnem,hogy a párom szülei utálnak engem.(nem tettem soha semmi rosszat )

Szóval kellemetlen nagyon ez nekem,főleg amikor látom őket.

2018. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom szüleiről inkább ne is beszéljünk. Ők is tettek ilyeneket, emellett azt hiszik ők mindenki feltt állnak és csak az ő gondolatuk a szent.
2018. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Fiatalabb koromban 2szer is. Az egyik lánnyal 75%ban együtt 25%ban külön éltünk. (Főiskola)

Én házasságot babát szerettem volna 3 év után, anyukája(egyedűl nevelte őt és húgát) szerint egy nő 2-3 diploma msc 2-3 nyelvvizsga után szűlhet. Én pedig csak kolonc lettem volna ebben....igazi egyetemi ribi lett a lány.....

Második eset. Exem anyuka volt kislánya 4éves. Két lehetőség volt,amiért anyukája ellenem hangolta. Vagy levette,hogy nem fog tudni a lány egyszerűen bepalizni. Bár a kislányt is szerettem, anyagilag támogattam. Anyós egy alkesz vénaszzony volt.

Másik lehetőség, visszavárta a gyerek apját,aki 4év alatt 3 hónapot látta.

2018. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igen. Egészen addig ment ez így, amíg a férjem meg nem unta és meg nem szakította az anyjával a kapcsolatot. Tizenéve nem beszél vele. Azóta nyugi van.
2018. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éve vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?


Ha több éve vagytok rossz hírem van, a csaj a családját választotta.

Én rászólnék a családomra ilyenkor, hogy vagy jó pofát vágnak a csávómhoz, vagy legalább tolerálják, vagy innentől kezdve 1-2 ünnepen felül látni se kell egymást.

2018. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!