Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya pici fia kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, szeretnénk összeköltözni. Viszont. Ő tipikusan anya pici fia. Persze itt nem arról van szó, hogy csak egyszerűen otthon él. Azzal nincs problémám.

Édesanyja mindent megcsinál neki/helyette. Pl az ágyat ő veti be, ő húz ágyruhát, mos főz, az ételt is ő szedi tányérra, mire fel kel. Párom otthon semmit nem csinál, nagyon nagy ritkán elmosogatja a tányért amiből evett.

Párom semmiféle házi munkát nem tud vagy akar megcsinálni, ami édesanyja szerint normális, mert az nem a férfi dolga. Ebben teljesen el tér a nézetünk. Rendben, nem kell mindenkinek főzni tudni, de aki egy mirelit pizzát nem tud elkészíteni, mit lehet kezdeni? Nem akarok a bejáró nője lenni. Én is dolgozom, sőt én többet és nehezebbet mint ő.

Ezen volt egy kisebb vitánk, amit azóta sem beszéltünk meg. Szerinte én picit lusta vagyok mert bezzeg az anyja...

Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Rettegek az összeköltözéstől. Nem így nőttem fel. Önállóságra lettem nevelve, ahogy bátyám is. Nem okoz gondot a háztartás, de nem a második anyja szeretnék lenni,hanem a párja. Kölcsönös munkamegosztás, elvárások nélkül. Lehet valakit 28 évesen "megtanítani" önállónak lenni?



2018. aug. 11. 15:11
1 2
 1/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
80%
Te normális vagy? Az ilyennel nem összeköltözni kell, hanem menekülni tőle.
2018. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

"Szerinte én picit lusta vagyok mert bezzeg az anyja..."

Es o mi??


Menekulj.

2018. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ennek nem lesz jó vége. Akinek 28 évesen az anyja törli a fenekét, abból nem lesz családfő.
2018. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy tök jó kapcsolat. Mi a rák faxáért vagytok tulajdonképpen együtt?
2018. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Atya ég, teljesen degeneráltak. Sajnálom a párod, nyilván ő totál így lett szocializálva. Az ő érdekében ne finomkodj vele, mondd meg hogy a való életben nem így élnek az emberek és meg kell tanulnia gondoskodni magáról.
2018. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Én biztos szakitanek vele

Semmi kedvem hogy más cselédje legyek vagy az anyucija

N

2018. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Szerinte én picit lusta vagyok mert bezzeg az anyja..."


Ennél a résznél köpni nyelni nem tudtam. Ő konkrétan az ágyát nem képes bevetni, de te vahy a lusta. Atyaég...

Ne haragudj, de te nagyon rossz párt valasztottál magadnak. Ne akarj vele összeköltözni, legalábbis addig ne, amig ezt a felállást ő teljesen normálisnak és követendőnek gondolja. És sajnos nem sok esélyt latok arra, hogy meg tud változni. Valami borzalmas módon felre lett nevelve.

2018. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Majd szedegetheted a szarosgatyát, mert a szennyeskosárig nem fog eltalálni vele. Hagyd a csudába.

Keress olyant, akivel összeillesz!

2018. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Ezt még olvasni is rossz volt. Abban az egyben biztos lehetsz hogy a cselédje leszel. Az ilyet ki kell szolgálni inden téren, a szexben is egy idő után azt fogod érezni hogy te csak kiszolgálod az ignyeit.

Nekem volt ilyen párom: összeköltöztünk. Még egy teát sem tudott megcsinálni, az anyja meg a legapróbb részletekig mindenbe beleszólt telefonon, skype-on.


MENEKÜLJ!!!!

2018. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Hála az égnek az ilyen csávókat elkerültem mindig is.


Ahogy a többiek írták:addig menekülj, amíg nincs se eljegyzés, se gyerek, stb.


Mi fogott meg egy ilyen csávóban, megkérdezhetem?

2018. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!