Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya pici fia kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, szeretnénk összeköltözni. Viszont. Ő tipikusan anya pici fia. Persze itt nem arról van szó, hogy csak egyszerűen otthon él. Azzal nincs problémám.

Édesanyja mindent megcsinál neki/helyette. Pl az ágyat ő veti be, ő húz ágyruhát, mos főz, az ételt is ő szedi tányérra, mire fel kel. Párom otthon semmit nem csinál, nagyon nagy ritkán elmosogatja a tányért amiből evett.

Párom semmiféle házi munkát nem tud vagy akar megcsinálni, ami édesanyja szerint normális, mert az nem a férfi dolga. Ebben teljesen el tér a nézetünk. Rendben, nem kell mindenkinek főzni tudni, de aki egy mirelit pizzát nem tud elkészíteni, mit lehet kezdeni? Nem akarok a bejáró nője lenni. Én is dolgozom, sőt én többet és nehezebbet mint ő.

Ezen volt egy kisebb vitánk, amit azóta sem beszéltünk meg. Szerinte én picit lusta vagyok mert bezzeg az anyja...

Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Rettegek az összeköltözéstől. Nem így nőttem fel. Önállóságra lettem nevelve, ahogy bátyám is. Nem okoz gondot a háztartás, de nem a második anyja szeretnék lenni,hanem a párja. Kölcsönös munkamegosztás, elvárások nélkül. Lehet valakit 28 évesen "megtanítani" önállónak lenni?



2018. aug. 11. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Van ismerős pár ilyen kapcsolatban. A nő gyakorlatilag nullára amortizálódott az évek alatt. Önbecsülés, önértékelés nulla, a szexben is csak a pasi igényei jöhetnek szóba. A férfi lábtörlőnek használja. A múltkor azért volt kiakadva mert túl forrón rakta elé a teát. Erre a nő bocsánatot kért és elvitte lehűteni. Bakker, erre nincsenek szavak.
2018. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Te normális vagy? Az ilyennel nem összeköltözni kell, hanem menekülni tőle."


Biztos jóképű. Akkor elnézitek az ilyesmit

2018. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

kommenteket olvashattunk a lusta, gyk-s, leszbikus női kategóriából, akik szintén nem képesek még a tampont se kidobni maguk után.

Na ők nem anyuci pici fiai, hanem apuka, anyuka pici lányai, akik egész nap a gyk előtt döglenek, de tuti jó tanácsokat tudnak osztogatni.

Gondolom találnak majd olyan párt, aki megfőz, mosogat, kimos, kitakarít, stb utánuk, hiszen simán megérdemlik...:D

(álmodik a nyomor)

2018. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 a kérdés nem erre irányult. Egyik kommentben sem olvastam, hogy bárki arra vágyna, amit írtál. Egyenlő részvétel a mindennapi életben. Mindenki erre vágyik. Mindent egyenlően elosztani. Megbeszélni. Itt nem a nemek közti harc a téma... Mindkét nemnél előfordulhat ilyen eset. Lusta férfi és lusta nő is létezik. Sajnálom, hogy itt is a vita gerjesztése a cél.... Nekem nem állt szándékomban, mivel a saját esetemet írtam le, nem általánosítottam, ahogy egyik komment írója sem.
2018. aug. 11. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!