Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt Párok, Emberek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt Párok, Emberek, a ti támogatásotokra lenne szükségem, miként lehet ezeket megoldani? (Problémák)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy beszéljek meg bizonyos problémákat a párommal, mert nem szeretném megbántani, de sajnos ezek olyan problémák, hogy nem lehet úgy megbeszélni, hogy ne bántanám meg...

Ezek között olyan van, amivel engem bántott meg korábban igazából, csak akkor és ott valamiért nem szóltam neki. De többek közt az, hogy azt érzem, nem bízik bennem néha, mert elolvasgatja az üzeneteimet(persze semmi oka rá, hisz az összes cuccomat megadtam neki, mert Ő ettől nyugodtabb...(régi beszélgetésekbe is beleolvasott), meg nincs kedvem vele menni semerre éppen, mert munkanélküli vagyok, és akkor jön, hogy "Minek nekem barátnő?" meg a hasonlók, és reggel szeretnék vele beszélni, ha végzett munkában és hazavittem. Kérdés még, hogy van-e értelme ilyenkor annak, hogy kérek pár napot, amíg ne beszéljünk egyáltalán? Hogy normálisan tudjam magamban rendezni a dolgokat? Illetve, egyenlőre néha se veled - se nélküled, kapcsolatnak gondolom, mert nem tudom, hogy vele akarok-e lenni, vagy nem, mert vannak olyan dolgai, és nem biztos, hogy mi összeillünk. Ő nagyon szerelmes belém, már tervezi az összeköltözést (3. hónap óta, én még sajnos nem), és biztos, hogy nem tudok majd vele úgy beszélni, hogy nem bántom meg. Ötleteket szeretnék, hogyan vegyek magamon erőt ilyenkor, illetve az adott helyzetben. Továbbá, hogy pár nap alatt el lehet-e dönteni, hogy Ő-e Az, aki... vagy nem? Ha arra jutok, hogy nem érzem, hogy most működne, miként lehet vele a leg"jobban" közölni?


5 évvel idősebb nálam a hölgy, Ő közel a 30-hoz.


Köszönöm előre is mindenkinek!



2018. aug. 11. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Kimaradt, hogy jelenleg nem vagyok Boldog, szomorú vagyok inkább meg depressziós lassan, Nem érzem túl jól magam vele, szexuálisan nem élvezem az együttlétet, sem már a "látványt", talán februárban élveztem el utoljára (Pedig tablettázik(/unk)....

Sok ilyen baj van, ezért is gondoltam pár nap nem beszélésre is, hátha az is segít valamit nekem, hogy tudjak valamire jutni.... Meg valamivel esetleg okosabb lenni. Maximum utána kérek még egy kis időt. Köszönöm

2018. aug. 11. 19:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek. De csak arról, hogy szakítani fogtok.
2018. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!