Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy férfi belekényelmesedik a párkapcsolatba, és alig fektet bele valamennyi energiát? Érdekel, ki mit gondol erről, vagy mit tapasztalt.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyre gyakrabban tapasztalom a környezetemben, és a saját kapcsolataimban is, hogy a férfiak az ismerkedésnél mindent beleadnak, hiába elfoglaltak, stb., tesznek azért, hogy párkapcsolat alakuljon ki köztük és a kiszemelt nő között, viszont, amint megvalósul a párkapcsolat, pár hónap után szinte teljesen kicserélődnek és a töredékét sem teszik meg annak, mint amit az elején. Sokszor látom, hogy szinte csak a nők dolgoznak a kapcsolatért, a férfiakat sokszor noszogatni kell. Mi lehet az oka annak, hogy a férfiak így belekényelmesednek a párkapcsolatba?

Férfiak (akivel esetleg volt már ilyen), miért tettetek így?

Nők, ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? Gyakran előfordult már a kapcsolataitokban? Ha igen, ti hogyan próbáltatok javítani a helyzeten?


U.i.: Természetesen tudom, hogy nem minden férfi ilyen, és azt is, hogy ez biztos fordítva is így van.


Köszi a válaszokat! 22/N



2018. febr. 13. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem eddig 3 kapcsolatból 2-ben ez volt.

Mi az oka? Hogy lusták, illetve hogy nem illettünk össze valójában, csak a lila köd tartotta össze a dolgot ideig-óráig. Innen nézve én nem bánom, hogy ilyenek lettek és időben tudtam szakítani, és olyan párt találni, aki szeret, nem csak szerelmes.

N

2018. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rovid tavu kapcsolatok az okai , vagy az hogy az adott ferfit mar sok no bantotta avagy elhagyta . 25 f
2018. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert sok nő bele van feszülve, hogy el ne hagyja, vagy meg ne csalja a férfi.

A kapcsolat elején még udvarolnia kell a férfinak. Utána minden, amit kap, természetessé válik: szex, házimunka, főzés, törődés. Alanyi jogon jár, ha nincs, hiszti van. És a nők elkezdenek mindent annak alárendelni, hogy megtartsák.

Ha belegondolunk, egyszerű. A legtöbb férfi elégedett akkor is, ha csak laza kapcsolat lesz, és pár szex után jön a következő.

Egy nő pedig legtöbbször tartós kapcsolatot akar: együttélés, házasság, gyerek.

Mindenki azért teper, amit kapni akar.

2018. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ferfikent nem varom el sem a takaritast , sem a fozest majd azt en

megcsinalom . Nem rabszolga a no!

2018. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

mert a nok mit csinalnak?

az elejen emg csinos ruhak smink minden...kesobb macialso smink nelkul, papucsba.

?

szoval hagyjuk ezt.


valamilyen szinten termeszetes h megszokod a parod, es nem tepersz a vegletekig. de elhagyni magad sohasem szabad.

En megtettem. Volt hogy 10kilot felszedtem, nem sportoltam stb gaz Volt, mar csak magam miatt is. sohatobbet nem teszem ezt meg.

2018. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Utána minden, amit kap, természetessé válik: szex, házimunka, főzés, törődés"

Hát nem tudom, ezek azért tényleg elég természetes dolgok kapcsolatban :D Mondjuk hozzá tartozik a dologhoz, hogy szerintem ezeket ADNI is természetes, nem csak "követelőzök" a semmire.

2018. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja. Nem minden férfi ilyen, hanem a kapcsolatok ilyenek sajnos. Az az oka, hogy a kapcsolatok manapság nagyon aszimmetrikusan kezdődnek. A férfi kiválaszt egy csajt, benyújtani ismerkedési igényét, majd ha elég érdekesnek találtatik, kezdetét veszi a szűrés, vizsgáztatás, asztalra kipakolás, meg még ki tudja mi. Mire oda ér a kapcsolat, hogy a férfi biztonságba érezheti magát a kapcsolatban, addigra rosszabb esetben kiég/elfárad, jó esetben meg vissza áll normál üzemmódba. Ti ezt úgy élitek meg, hogy kevesebbet kaptok és ez így is van, de nem azért, mert ne lennétek fontosak, hanem azért, mert más közös dolgotok van/lenne már. Nem tudom, hogy össze költöznél-e olyannál vagy szülnél-e olyannak, akivel még mindig az a napirendi pont, hogy elég feszes-e a cicid, van-e elég megfelelő hobbid, van-e megfelelő stílusod stb. Amit a felek mutatnak magukból ilyenkor, az a bennük rejlő potenciál, amit ki lehet hozni belőlük vagy kihozhatnak magukból, semmi több.

31/f

2018. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi aki belekényelmesedik a kapcsolatba,azt vallja hogy a kifogott halat már nem kell etetni.

Meg van a nő, minek tovább energiát bele fektetni.

Van ki mos főz takarít, és meg is lehet dugni!

2018. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!