Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt férfiak, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt férfiak, illetve nők? 24l

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok egy olyan sráccal, akinek a béka feneke alap sincsen az önbecsülése, önbizalma. Köszönhető ez az előző párjának, illetve a munkájának. Boldogtalan ember, semminek nem tud örülni.


Velem jól érzi magát, megnyugszik. Igaz, még pár napos a dolog köztünk, mégis félek, mert nem tudom mit is csináljak.


Mármint jó, persze, szeretgetem, dicsérgetem, kedveskedem neki, de mi kell még? Van "receptje" ennek a dolognak, helyzetnek? Amúgy mi már 3 éve ismerjük egymást. Mindig is panaszkodott nekem.


Most állítólag boldog velem, de ez ugye még nagyon kezdetleges. Én úgy tud, hogy ezek a lelki gondok nem hamar és könnyen orvosolhatóak. Ha rosszul tudom, javítsatok ki. Jó lenne, ha én tévednék.


Nem tudom...

Szerintem az sem feltétlen jó, ha most a "fenekét is kinyalom", agyon babusgatom. Az sosem jó, már megfigyeltem, ha a férfi avagy nő túl jó, már-már rajong a párjáért. Most nem kell félreérteni. Szeretni, tisztelni kell a másikat, DE mértékkel. Ne vegye magától értetődőnek, hogy ott vagyok 'kéznél' mindig.


Aranyközépút? Tapasztalatok, tanácsok esetleg?


Mert lehet azt mondja minden ok, közben meg nem is... Belül örlődik. Így is kivan égve...


Mit kezdjek vele? Komolyan!


2016. júl. 11. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
El kell küldeni egy pszichológushoz.
2016. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

30as pasi vagyok. Nem szabad és nem is lehet elsietni. Naponta elég ha megdícséred egyszer a külsejét. Vagy szép dolgokat mondasz neki, azt amit szeretsz benne stb. Szépen ki fog virulni pár hét alatt.

2016. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%

Nem szabad babusgatni, más módot kell kitalálni minderre.

NAgyon hozzá fog szokni aztán meg kemény lesz levakarni magadról.

2016. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Egy férfi legyen már férfi. Akármilyen cumikat élt át, nem kéne, hogy a barátnője hordja a nadrágot. Egy idő után el fogja veszíteni férfiúi mivoltát a nő szemében. Szóval, ha neked kell egy ilyen ember, aki mindenben a negatívat látja, akkor hajrá. Neked is megvan a magad baja, még a hátadra vennél egy másikat is? Ehh...:/
2016. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb, ha természetesen viselkedsz, kimutatod, hogy szereted, mint tennéd ezt egy boldog, jól működő kapcsolatban.

Az önbecsülését javítani elsősorban az ő dolga, nem a tiéd. Te azzal segítesz neki a legtöbbet, hogy szereted és odafigyelsz rá. Nem a pszichológusa vagy.

2016. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem másfél év alatt sem sikerült. manipulálni próbált, bosszúálló és gyűlölködő lett, semmi nem volt elég, és mindenben megtalálta a hibát.


ma már ezt nézem először, ha megismerkedek valakivel. panaszkodik? akkor helló. többet nem játszom végig ezt. az én önbecsülésemnek nem tett jót.

2016. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!