Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt-e már valaki ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt-e már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Én makk egészséges vagyok, pont mostanában járkálok orvoshoz. Szóval. A párom viszketésre panaszkodik és hiperérzékeny a családi ékszer. Tehát nem értem. Ha nekem nincs problémám, neki hogyan lehet ilyen súlyos. Hála az égnek semmilyen külső elváltozása nincs. Csak ilyen panasza van.

(Talán) azt tippelem, hogy a hüvelyváladékommal lehet valami, mármint lehet, hogy ilyen hatással van rá a kémhatása(?) Természetesen végeredményben ő is elmegy orvoshoz. Én pedig hamarosan nőgyógyászhoz.

Nem azt mondom, hogy nem hiszek neki, csak még ilyen nem történt velem.

Vele sem.


2017. nov. 18. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan higgy neki, ha át akarna venni, elment volna orvoshoz és nem tudnál a viszketésről :)


Lehetséges amúgy, hogy valami olyat szedett össze, ami rád nincs hatással, csak a családi ékszerre. :)

2017. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer rámjött a fosás és kénytelen voltam elmenni egy vonatállomáson lévő wc-re. Utána fél évig szenvedtünk mire kigyógyultunk a “bajból” az akkor barátnőmmel. Voltunk orvosnál, írtak fel kikeverős krémet, gyógyszert. Mindezt mert elmentem a wc-re. :( Bárhol összeszedhet az ember egy ilyet. -.- sajnos -.-
2017. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

nem működik a kémia :)


na jó, dehogynem, biztos működik

2017. nov. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy egyszerű gomba, aminek elég a boldogsághoz, hogy beleiztadt a műszálas alsóba.
2017. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. nov. 18. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Herpesz is lehet.


Nekem van, sajnos, amit átadok neki, elég, ha lappangási időben (amikor nekem még tünetem sincs) orálozok vele. :(


Aztán ő már másnap érzi a viszketést, akkor pedig krém és gyógyszer.ó, én meg még 4-5 nap, mire megjelenik a számon.

2017. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!