Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40-es férfiként érjem be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiként érjem be egy gyerekkel? Nagyon szeretnék még egyet.

Figyelt kérdés
Elváltam, a házasságomból van egy 16 éves fiam. Mindig is szerettem volna még egy gyereket, viszont itt jön a bökkenő. Megismerkedtem egy nálam fiatalabb nővel, aki elfogadja, hogy van egy fiam, viszont elzárkózik a saját gyerek gondolatától. A oka megvan rá. Nagyon szeretem, de úgy érzem nem lehetek vele teljes. Azt mondta, ő nem haragszik, ha szakítok vele, mert az azt jelenti, hogy tiszteletben tartom a döntését. Én viszont imádom őt, de a én életem egy gyerekkel lenne teljes. Ti mit tennétek?
2018. aug. 11. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerek kell, akkor keresned kell olyan nőt, akinek szintén kell.
2018. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

ne legyel nevetseges. ha meg nem lenne gyereked, megertenem, hogy ennyire vagysz ra.


idos vagy egy kisbabahoz, plusz fel is kell nevelni.

2018. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
erről szól az élet. utakat választunk és ez azt jelenti, hogy azt kizárókat nem fogjuk bejárni. ne akarj mindent. nem lehet mindent. válassz valamit és legyen az.
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretnél egy gyereket te is tudod mit kell tenned.

Az én anyám 42évesen szült gyereket, apám 45 volt.

Jobb most szakítani vele, mint várni még 5-10 évet. Lehet, hogy emiatt le fognak pontozni, de mások a céljaitok. Csak időt vesztegetsz. Szeretni szeretheted, de attól még máshogy tervezitek leélni az életeteket.

2018. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ne szakíts,mert akkor meg ott maradhatsz nő nélkül ki tudja meddig.Ennyi idősen már nehezebb a dolog hiába jó pali az ember.Mert velem is már napi szinten előfordul,hogy ráköszönök a nőre,hogy helló és visszaköszön,hogy jónapot,vagy csókolom.20 feletti csajok..aztán vagyok 39.

Szóval kezdj el csajozni,randizgatni,aztán ha úgy érzed lehet az egyikkel valami normális is akkor szakíts csak a mostanival.

2018. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
a korban hozza illo nok mar a nagyobb gyerekeiket nevelgetik, nem vagynak ujabb babazasra.
2018. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

pff..

és miért akarna korban hozzá illőt?

nem hiszem hogy elment az esze.

2018. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Cseppet idős vagy màr a gyerekvàllalàshoz, de persze a te dolgod. A csajod nem akar gyereket, te meg igen. Figyelj, ha neked egy nem is létező valaki fontosabb, akkor annyira mégsem szereted a baràtnődet. Van màr egy gyereked, törődj vele. Èn pl nem szeretnék gyereket , de 40-es pasinak plàne nem szülnék. Megértem a csajt. Az van, hogy vàlasztanod kell. Ki a fontosabb? Mérlegelj aztàn dönts.
2018. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Választanod kell, hogy mi fontosabb a szerelem vagy az álmod. Akárhogy is döntesz, de tartsd tiszteletben az ő érzéseit is.
2018. aug. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dontsd el mit szeretnel de keszulj fel ra h lehet h talalsz not aki szulne neked, viszont ha vele nem lesznek olyan jok a mindennapok mint a paroddal, vissza fogod sirni a mostanit,aki mar esetleg tullepett rajtad. Merlegelj.
2018. aug. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!