Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim a képembe hazudott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a képembe hazudott, és még engem hibáztat. Hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

A pasim elment vidékre a szülővárosába 3 napra a legjobb 2 barátjával, és az egyik hozta a barátnőjét, ergo 4-en mentek. (Engem nem hívott, mert eredetileg kanbuli lett volna).

A csaj egyik este bepiált, és "rámászott" a barátomra-bókolt neki, meg közölte, hogy ha engem elhagy a pasim, vele összejöhetne. A pasim leállította a csajt, betudta annak, hogy mattrészeg.

Rákövetkező este hívtam a barátomat, nem vette fel a telefont. Órák múlva visszahívott, hogy a falu parkjában ülnek és beszélgetnek, és nagyon jól érzi magát. Tökre örültem. Majd mit hoz a jövő, azon a napon, amikor jött haza fele, egy közös lányismerős feltette, hogy a párom nem a parkban volt, hanem a helyi kis kocsma/presszóban 2 lánnyal csocsózott. Számonkértem, hogy ez mi, mire közölte, hogy régi ismerősök, majd azt, hogy nem is ismerte őket. Közöltem, hogy itt belebukott a hazugságába, mire rámnyomta a telefont, és üzenetben elhordott, hogy én hogy lehetek ennyire hisztis, hogy nem bízom benne, és akkor minek vagyok vele, és elmarom mellőle a barátait, ő mindig őszinte volt velem. Ez 1 napja volt, azóta nem beszéltünk.

5 éves kapcsolat, totál értetlenül állok a dolgok előtt.


2018. aug. 12. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Dobd ki!
2018. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hisztis, joggal vagy dühös hogy hazudott. Mert biztos hogy valami sántít először azt mondja régi ismerősök, utána meg hogy nem is ismeri őket... Ez azért elég érdekes. Ne dobd ki egyből, próbáljátok megbeszélni.
2018. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Tegyuk fel van egy pasi x, y csaj magaenak szeretne x et. Mit tehet y hogy ezt elerje? Ha egy idegen csaj azt mondja h a pasid megdugta es a pasid tagadja akkor kinek hiszel? Mi van ha azt mondja h csokolozott vele? Mivan ha azt mondja h ramaszott x re de o nem viszonozta a kozeledest ezert bosszubol kitalal valamit?

Labilis vizekre eveztel csak ennyit mondok

2018. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy tűnik, hogy nagyon nem örült annak, hogy ez neked nem tetszett.


Az a fránya facebook.....

2018. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ő van felháborodva èn ilyen emberben nemtudnek 1 percig is megbízni.
2018. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is ilyen pasim. MENEKÜLJ!!!
2018. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazug disznó...kuka..
2018. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!