Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm majd egy éven át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm majd egy éven át hazudott nekem, miért tette, egyszerűen ilyen a női psziché?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válaszát várnám, de írhatnak férfiak is akiknek hasonló tapasztalatuk volt.


Múlthéten volt egy vitánk. Leírom a történetet miből adódott.


A barátnőm szeret színházba járni, én nem.

Az elmúlt fél évben kétszer történt meg, hogy egy bizonyos barátnőjével lebeszélték a színházat, megvették a jegyet, majd a barátnője az utolsó pillanatban lemondta, és szükségmegoldásként én mentem el helyette.

A barátnőmék decemberben újra kitalálták, hogy elmennek színházba együtt. Elújságolta nekem a hírt, amire mondtam neki, hogy rendben szívem, ahogy akarod, viszont arra számíts, hogy többet én nem fogok beugrani az utolsó pillanatban a megbízhatatlan barátnőd helyett.

Hát mit ad isten, az előadás előtt másfél órával csörög a barátnője, hogy mégsem jó neki az este, nagyon sajnálja bla-bla..

És mielőtt bárki azt hinné, nem dacból mondtam neki nemet a helyettesítésre. Hanem azért, mert egy általános iskolai haverom legénybúcsúját tartottuk.. bár nem voltunk a legjobb haverok sosem, de a társaság közös, ezért hát nyilván nem fogom lemondani az utolsó pillanatban.

A csajom pórul járt, egyedül töltötte az estét..


Másnap délután felhozta a témát, hogy mélységesen csalódott bennem, és úgy érzi át kell értékelnie magában a kapcsolatunkat, hiszen nem számíthat rám.. ekkor közbevágtam, és mondtam, hogy egyrészt előre kijelentettem ha újra pofára ejt a barátnőd akkor nem fogok helyettesítőt játszani, másrészt pedig nekem programom volt, úgyhogy ne hisztizz.

Alig telt bele pár perc és könnybe lábadt szemekkel (tudni kell, hogy nagy színésznő) folytatta.. miszerint ő eldöntötte, nem képes egy hozzám hasonló önző férfi társaságában élni, mint amilyen én vagyok..

Önmagában az önző jelzőn akadtam fent, mert abszolút nem vagyok az. Persze kikérte magának, hogy megcáfolom szavait, és végül még azt is a pofámba vágta, hogy amúgy is egy szemét vagyok, és egyébként is jóval többet tesz a kapcsolatunkba, hiszen ő olyan dolgokat is megtesz értem amiket egyébként szívből gyűlöl. Kérdeztem tőle: Például mit? Válasza: Hát ő minden héten orálisan kielégít engem annak ellenére, hogy nem szereti, és ezzel csak nekem akar jót.


A kapcsolatunk elején mondtam neki, hogy én azt az orált szeretem amikor látom a nőn, hogy azért adja, mert ő is élvezi, és nem azért mert úgy gondolja ezzel boldoggá tenné a pasit. Tényleg nyomatékosítottam, hogy ha valamikor is lenne olyan dolog a szexben amihez nincs kedve, akkor egyszerűen ne tegye csak azért, hogy én jól érezzem magam, mert a frász kitör attól, ha nem "szívből jön" az amit ő ad nekem.

Ennek ellenére mégis pont az ellenkezőjét csinálta annak amit kértem tőle.. majd utólag pedig aljas módon a pofámba vágta.. úgy, hogy közben ő játszotta el, hogy számára mekkora élvezet az, ha kielégít engem. (ugyanis nem undorral csinálta..)


Őszintén mondom, hogy hányok ettől.. nekem ami a szívemen az a számon, s ezt elvárom a partneremtől is. Nálam a megfelelési kényszer nem pálya. Nekem nem kell a műmosoly!


Mondtam neki, hogy részemről megszűnt a bizalom felé, és kizártnak tartom, hogy folytatnám vele. Persze neki állt feljebb, hogy csak kihasználtam és egy önző alak vagyok, aki csak magára gondol...



2018. jan. 19. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Ez olyan mint egy argentin szappanopera forgatókönyve...
2018. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Hivatalosan a nok nem ilyenek, nem szabad altalanositani, stb. De valahogy megis minden no csinal ilyeneket.
2018. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1- és a kérdésre is tudnál válaszolni, vagy túl sok időt elvesz az életedből az "argentin szappanopera forgatókönyvének" beható tanulmányozása?
2018. jan. 19. 18:42
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Oké, de most mi a kérdés? Nem, nem ilyen minden nő, ez a te barátnőd, ő viselkedett így. Mivel megmondtad neki, hogy nem akarsz vele lenni, ezért a szakítás megtörtént. Innentől pedig lépj túl rajta, és keress olyen lányt, akivel hasonló az érdeklődésetek.
2018. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak meg akart bántani, azzal, hogy felhozta az orált is, mert ő most halálosan meg van sértődve rád, innen nézve jogtalanul. Ha már ilyenen összekaptok, és ennyire kiakadtok egymásra, - meg valljuk be, itt is már írod, hogy nagy színésznő stb.- akkor érdemes elgondolkodni a folytatáson. Nem nagy dolog a színházas eset se, de lehet, hogy a sok kis dolog összegyűlik, és ebből lesz a nagy veszekedés.
2018. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Marha jó kapcsolatotok van...


Arra nem gondoltál egyébként, hogy simán elkísérd a színházba? Hogy örülhet, ha veled mehet? Valószínűleg nem is bánta, ha a barátnő lemondja (ha nem eleve ezért csinálták). Én például sokszor elkísértem a barátnőm ide-oda (ne nem színházba, mert azt imádom, így oda ő jött velem, volt program amire annyira nem vágytam, de együtt voltunk, erről is szól egy párkapcsolat)


Ennek a kapcsolatnak vége, de hidd el, nem is érdemled meg a csajt.


ui: jah, és hiába jelented ki, hogy neked fontos, hogy a másik szeresse a töltött káposztát (orált), vagy szereti vagy nem, ez nem megy parancsra, inkább értékelnéd, hogy miattad megtette.

2018. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Jo nagy kreten vagy. Fix, hogy latszott rajta, hogy nem szereti, de gondolom egyszer se kerdezted meg rola, hogy neki minden oke-e, hanem alapnak vetted es elvartad, hogy csinalja. Az, hogy nem undorral csinalta, semmit nem jelent. En mar korabban is kihajitottalak volna.
2018. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Egy kapcsolatban mindig adódnak problémák, amiket meg kell oldani. Nem volt jogos a színházas hisztije, de rosszul esett neki, hogy akkor este nem úgy volt, ahogy ő elképzelte. Ezt egyik nő sem szereti. Azt mondtad láttad rajta, hogy élvezettel csinálja, ha valaki undorodik tőle azt nem lehet megjátszani szerintem. Ez szerintem dac meg düh a részéről és visszavágás, de nem gondolja komolyan. Csak hogy lásd ő ezt is megtette érted, de igazad van neked is abban, hogy ez alap dolognak kéne lennie és nem ezzel dobálózni, hogy ő örömet okozott neked. Eléggé gyerekek vagytok még, ha emiatt vége, hiszen fognak adódni ennél komolyabb dolgok is.
2018. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ilyen a női pszcihé? Sosem hitegettem a páromat arról, hogy élvezek valamit amit nem. Ami a színházat illeti, megsértődött, nagy ügy. Ha csak ez vona a baj, nem szakítottatok volna, csak egy sima veszekedés lett volna. Mi nem ismerjük az ő sztoriját, nem tudjuk, hogy tényleg önző vagy-e vagy nem, nem tudunk semmit. De egy biztos: nem illetek össze, kár erőltetni.
2018. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is csak dacból mondta az orált. Azt a részét nem igazán értem, miért nem lehet néha-néha elkísérni színházba, kérés nélkül, viszont ha előre szóltál, hogy programod van, akkor nem jogos a hisztije.

Igazából mindketten túlzottan énközpontúak vagytok ebben a kapcsolatban. Az kell, amit ti akartok, mondtatok, és pont. Mindketten rugalmatlanok vagytok.

Szerintem vagy elértek egy törést, hogy új alapokra kerüljön a kapcsolatotok, vagy hagyjátok egymást.

A kinek a hibája, kinek van igaza mutogatás minden esetben felesleges. És nem, nem mindenki ilyen, de te vele vagy, így vele kell vagy megoldani, vagy befejezni.

2018. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!