Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok egy nagyon hullámzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy nagyon hullámzó kapcsolatban a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, párommal 9 és fél éve vagyunk együtt, van egy másfél éves gyerekünk.

A kapcsolatunk soha nem volt felhőtlen, de az utóbbi időben többet veszekszünk mint amennyit nem. Már nagyon elegem van belőle, viszont az biztos hogy nem tudnánk békésen elválni, ő minden hétvégén elhozná a gyereket amit én nem szeretnék és a vagyonelosztásban sem értünk egyet. Tudom hogy ilyen kapcsolatba nem kellett volna gyereket szülni, de mielőtt terhes lettem nagyon jó volt a kapcsolatunk egy ideig, azt hittem ez így is marad. A gyerek nagyon szereti az apját, nem tudom mit tegyek.



2018. aug. 12. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oké, így nem ÉRDEMES benne maradni, pláne úgy nem, hogy az együtt maradás pont, hogy ellentétes a gyerek tényleges érdekeivel. Gondolkozz el ezen, kérdező.
2018. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

8as vagyok.


Nem egy érett, felnőtt gondolkodású férfira vall az, hogy 1 hétig nem beszélünk a másikkal. Nem is értem, mit hisz? Hogy majd eléldegéltek egymás mellett??? Egy jó kapcsolatért dolgozni kell, a problémákat meg kell beszélni. Ha ő nem így látja, akkor te se gondolkodj rajta.


Tervezd meg a jövődet, és kezdj a gyerekeddel új életet.

2018. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van hová menned, szülők rokon, barát?

Ha igen akkor szedd össze magad és menj azonnal.


De sajnos kevés helyen problémamentes a válás, de időnként szükséges, a szebb jövő érdekében.

2018. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!