Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
8,5 éve élek párkapcsolatban. Ebből 2 éve eljegyezve. Most szeptemberben lesz az esküvőnk, és halvány lila gőzöm nincs, hogy mit tegyek. Lelkileg tökéletes számomra, egyszerűen már próbáltam elképzelni nélküle az életem, de nem tudom. Imádom ahogy rám néz ahogy telnek a hétköznapok. Bármilyen nyálasan hangzik is ez. De! Testileg abszolúte nem vagyunk egy hullámhosszon. Már a kapcsolatunk elején kiderült, hogy nekem mennyiségben többre van igényem, mint neki.... de akkor kompromisszumot kötöttünk. Heti 2-3 alkalommal tuti, hogy volt köztünk valami. Most már ott tartunk hogy félévente egyszer ha rám fordul. Próbáltuk már megbeszélni, kértem, hogy változtassunk, mert nekem az az 5-10 perc nem elég. Próbálkoztam ő kevésbé. Én pedig belefáradtam. A megcsalás nem opció, hogy azért nem kíván. Eddig volt önbizalmam, most már az sincs. Úgy érzem, hogy visszataszító vagyok, hiába dicsérnek mások. Nem tudom még mit tehetnék. Kérlek titeket, csak építő jellegű hozzászólásokat tegyetek, a sértő, gúnyolódó hozzászólásokra nincs energiám.

2018. aug. 12. 20:35
1 2
 1/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
85%
A következő életedben ne köss buta kompromisszumikat, oh wait...
2018. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ebben a helyzetben mint amiben vagy sajnos nem lehet építeni, mert nincs miből egyik fél oldaláról se.

Erre házasságot vállalni, csak egyenló a bukással.


És nem azért, mert 5-10 percig tart nála egy aktus, hanem azért mert valójában nem vagy számára nő szexuális értelemben.

2018. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy ilyen háttérrel ne menj hozzá szeptemberben!!! Most komolyan úgy akarod élni az életedet, hogy a párod fél évente szexel veled? Ha jönnek a gyerekek még rosszabb lesz kitenni őket a szenvedésnek.

Talán mégsem annyira jó ez a kapcsolat, csak gyáva vagy lépni?

Ha nagyon menteni akarjátok, akkor párterápia talán segíthet. De én azt mondom, hogy jó szex nélkül, jó házasság sem lesz!

2018. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, le tudnád így élni az életed? Később a fél évből egy lesz,azután kettő..

Én nem vártam volna eddig, mert szerintem ez elég nagy baj.


Kérjetek segítséget, reméljük a párod is belemegy.

2018. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy az idő múlásával a férfiak nemi vágya csökken a nőké pedig egészen 30-35 éves korukig növekszik?


Élhettek nyitott házasságban is. Persze ehhez mindkettőtöknek kellően érettnek kell lennetek, te ismered őt, lehet számára (vagy akár számodra is) fontos a szexuális kizárólagosság.


Amint írod a kapcsolatotok "szexmentessége" tönkreteszi az önbecsülésed.. kár elvesztegetned az életed és feláldoznod a legszebb éveidet. Te megpróbáltad, beszéltél vele, ő pedig nem változtatott. Ne házasodj!

2018. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Terápia, de azonnal.
2018. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gyávának nem gondolnám magam. Máskor más helyzetben simán kiléptem már másik kapcsolatból. De ez mint írtam más. Tényleg megkapok tőle lelkileg mindent, de a testiség hiánya aggaszt már jó ideje. És nem tudtam eldönteni, hogy én fújom fel a dolgot, vagy tényleg aggasztó a helyzet.


Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, most egy kicsit még sok minden kavarog a fejemben, próbálok rendet tenni és a lehető legjobb döntést meghozni.

2018. aug. 12. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg aggasztó, ne próbáld eltusolni a problémát.

Nem tudom... nekem a szex nélküli jó lelki kapcsolat a barátság fogalmát fedi le. De mindenki úgy él, ahogy akar. Ha neked nem hiányzik a testiség... Csak így hogy fog gyereket csinálni neked?

2018. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Erre a fosra azert akartok osszehazasodni, mert szerettek utana tetemes penzosszeget birosagra kolteni valaskor? Ez egy halott ügy. Nen vagytok kepesek nokent es ferfikent funkcionalni egymas mellett.
2018. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy kincs, ha van lekitarsad, nagyon ritka az ilyen. Lehet mással fogsz tudni szexelni,de mi van ha kevés lesz neked lelkileg? Kockázatos én már jartam így.
2018. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!