Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem közeledik hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem közeledik hozzám szexuálisan, nem tudom mivel segíthetnék a helyzeten. Járt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Mióta összejöttünk (2,5 éve) mindig is döcögős volt az ágyban, de kitartó vagyok vagy legalább is az voltam. Már az elején feltűnt, hogy ez nem egészen úgy megy, mint az addigi kapcsolataimban. Sajnos mell terén nem vagyok eleresztve (kb. semmi mellem nincs) de azt leszámítva azt hiszem nem vagyok akkora ufó. Ez az előző barátaimnak nem okozott problémát, rendszeresen szeretkeztünk. Nyilván nem vagyok a legszexibb látvány, de nem gondoltam, hogy ennyire vágylohasztó lennék. Aztán jött ő... az első "találkozásunkkor" szembesült az adottságaimmal, persze akkor nem merte kibökni mi baja van velem. Telt-múlt az idő, néha próbálkoztunk, akkoriban még kezdeményezett is. Aztán egy idő után végre felvállalta, hogy őt amúgy csak a mellek izgatják, viszont akkor meg már szerelmes voltam... Mikor éreztem, hogy ennek így nem sok értelme, az önbizalmam elkezdett a béka segge alá menni, többször megkíséreltem szakítani, de mindig elérte, hogy ne hagyjam el, én meg maradtam, mert szeretem és jól kijövünk az ágyon kívül.

Viszont eljutottunk odáig, hogy soha nem nyúl hozzám ott (ölelés, puszi, csók van), ha kérem, akkor se szexelünk (már az magában megalázó, hogy kérni kell, mert a "jelzéseket" nem vette, vagy nem akarta venni... de legalább eddig működött...) Azt természetesnek veszi, hogy orálisan rendszeresen a kedvére tegyek, de hogy cserébe nyújtson valamit az eszébe se jut. Vannak bizonyos extrább kívánságai (anál szex) amit én meg nem vagyok hajlandó vele bevállalni, mert egyrészt félek tőle, másrészt meg ha a sima szex se megy, akkor szerintem inkább ott kéne rendet tenni.

Felmerült, hogy akkor jó, megcsináltatom a mellem, de jelenleg nincs rávalóm (előbb-utóbb meg fogom csináltatni, nem miatta, hanem hogy csinosabb legyek és végre normális ruhákat is tudjak venni...) de addig akkor mi van? Meg ez milyen már, hogy feltételekhez van kötve, hogy majd mikor leszek érdemes rá, hogy szexeljen velem?

Egyébként a szüleinél sincs rendben a szex kiskora óta, külön szobában is alszanak, kb. születése óta csak élnek, mint a lakótársak. Ez is lehet közrejátszik abban, hogy ez így neki oké, ami köztünk van.

Szeretném ezt a dolgot megoldani, hogy végre nőnek nézzen és kívánjon, mert szeretem és úgy tűnik ő is engem, de borzasztóan rosszul esik az elutasítása és kezdek folyamatosan frusztrált és szomorú lenni miatta. :(

Volt valaki hasonló helyzetben és sikerült megoldania?



2017. szept. 3. 02:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

"csak a mellek izgatják" :DDDD bocs, de ez rohejes


A tanacsom neked? Mar regen szakitanod kellett volna vele. Tedd meg. Ne a melled miatt akarjon szexelni veled.

2017. szept. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
A barátod egy balphasz. Ezen nem tudom, hogy mi hogyan segíthetnénk. :)
2017. szept. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
A szokásos. Dobd ki.
2017. szept. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Fish1 ***** válasza:
88%
Szerintem abba gondolj bele hogy ez jobb már nem lesz, mert eddig se lett. Egy kapcsolat szex nélkül, meg úgy, hogy nem érzed magad nőnek mellette, nem sokat ér. Szerintem ha megcsináltatnád hirtelen a melledet, akkor más kifogása lenne. Szerintem itt más baj van.
2017. szept. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan, minek vagy vele? Mi értelme ennek? Gondolod, ő szex nélkül él, amíg te a melledre gyűjtesz? Ne legyél ennyire buta. Nyilván ha veled nem, akkor mással szexel. Dobd ki a fenébe, ennél csak jobbat találhatsz!
2017. szept. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

A barátod egy dologban hibázott, de abban hatalmasat: hagyta, hogy járjatok és azóta is maga mellett tartott. Az önmagában szíve joga, hogy neki fontos a nő mellmérete. Nade az már ordas genyóság, ha ő ezt pontosan tudja magáról, ennek ellenére összejön veled, kérdező.

Ezért kell dobnod, mert ha azok ellenére sem enged el, hogy mindazt, amit leírtál vele is közölted (megalázottság, önbizalom csökkenése), és mégis visszaédesget, akkor az már nettó gonoszság. Mert neki kényelmes, hogy van, akivel időt tölthet, és egyszerűen nem érdekli, hogy közben te mit élsz át. Ez az ember napról napra a földbe döngöl téged.

2017. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Az első kettő miért lett lepontozva? Komolyan egyre hülyébbek itt a gyakorin az emberek.


Kérdező, erre semmi mást nem lehet írni, mint hogy szakíts vele és még ma. Ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát ez a bunkó.

2017. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ha szeretne akkor kívánna is.
2017. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérlek...ez a gyerek hétköznapi nyelven szólva: egy rakás szerencsétlenség.

Annyira, hogy simán szakemberre tartozik.


Én a helyedben ettől a khmm... szakemberlátogatástól tenném függővé a közös jövőt.

2017. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
A párod v. nem hetero, vagy valamit titkol előled.
2017. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!