Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
8,5 éve élek párkapcsolatban. Ebből 2 éve eljegyezve. Most szeptemberben lesz az esküvőnk, és halvány lila gőzöm nincs, hogy mit tegyek. Lelkileg tökéletes számomra, egyszerűen már próbáltam elképzelni nélküle az életem, de nem tudom. Imádom ahogy rám néz ahogy telnek a hétköznapok. Bármilyen nyálasan hangzik is ez. De! Testileg abszolúte nem vagyunk egy hullámhosszon. Már a kapcsolatunk elején kiderült, hogy nekem mennyiségben többre van igényem, mint neki.... de akkor kompromisszumot kötöttünk. Heti 2-3 alkalommal tuti, hogy volt köztünk valami. Most már ott tartunk hogy félévente egyszer ha rám fordul. Próbáltuk már megbeszélni, kértem, hogy változtassunk, mert nekem az az 5-10 perc nem elég. Próbálkoztam ő kevésbé. Én pedig belefáradtam. A megcsalás nem opció, hogy azért nem kíván. Eddig volt önbizalmam, most már az sincs. Úgy érzem, hogy visszataszító vagyok, hiába dicsérnek mások. Nem tudom még mit tehetnék. Kérlek titeket, csak építő jellegű hozzászólásokat tegyetek, a sértő, gúnyolódó hozzászólásokra nincs energiám.

2018. aug. 12. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A házasság egy dolog,bármikor el lehet válni,de egy dolgot ne feledj,ilyen kapcsolatra nem szabad gyereket vállalni.Ne tegyétek meg azt a butaságot.Idő kérdése lesz csak hogy mikor csavarja majd el valaki a fejed
2018. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd írhatod ki ide a kérdést,hogy mit tegyél,házas vagy,gyerek is van,szex sose működött és belehabarodtál valakibe de nem tudod mit tegyél és a legjobban a gyerek fog szenvedni.Ti kb barátok vagytok,így voltam az ex férjemmel,jó életünk volt,imádom őt a mai napig,de szex terén 0,nem láttam benne a férfit.Elváltunk és az a szerencse,hogy nem lett gyerekünk.
2018. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez így rossz döntés lenne.

Ahhoz se legyél akkor most gyenge, hogy ezt az esküvőt elhalasztod.

Csupán emiatt más ez most mint a többi mert esküvő előtt állsz.


De elválni sokkal problémásabb lesz

2018. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy lesz gyerek szex nelkul? Ez egyebkent baratsag es lakotarsi viszony az en olvasatomban. Ha 25-30+ eve lennetek egyutt annyira nem lenne "gaz", de ennyi ido utan hazassag elott. Egyebkent miert 8.5 eg utan hazasodtok? Mindketten ugy vagytok vele, hogy nincs mas es lustak vagytok ismerkedni es belevagni, hogy tenyleg boldogok legyetek?
2018. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért van megadva az "öngyilkosság" mint keresőszó a történeted alatt? Lépj ki ebből a nyilván rossz kapcsolatból!
2018. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!