Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telik elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik elfelejteni valakit, akit nagyon szeretek? Elmúlik valaha az igazi szerelem a nagy Ő iránt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

mi az adott férfival 5 éve szakítottunk. Most van egy párom akit nagyon imádok és tudom, hogy Ő is engem.

De azzal az 5 évvel ezelőttivel még mindig parázslik a láng nála is és nálam is, de lezártuk, mert akkor nem ment (annyira szerettük egymást, hogy egyszerűen egyikünk sem kapott levegőt). Ezért mondom, hogy ha tényleg nagy Ő akkor lehet, hogy mindig kitüntetett helyen lesztek egymás életében.

2008. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Srapnel ***** válasza:
70%
Igen, nem felejted el, igen mindig speciális marad az emlékeidben. A szülők is speciálisak, az életre szóló barátságok is, igen, lehet egy csomó kapcsolatra rárakni egy címkét, hogy nincs még egy olyan. De a helyzet az, hogy ha szétmentetek, akármennyire is szedegeted elő a jó dolgokat a kapcsolatból és akármennyire is szeretted, NEM VOLT ALKALMAS arra, hogy az igazi legyen, tehát nem volt az. Ha meg még össze sem jöttetek, akkor egy illúzióba vagy/voltál szerelmes és a saját kivetített vágyaidat húzod rá egy általad valójában nem ismert emberre. De ha még ismered is gyerekkorod óta, akkor sem voltatok párkapcsolatban, tehát egyáltalán nem biztos, hogy az igazival állsz szemben. Ha meg nem kölcsönös, akkor megint nem az igazi.
2008. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen ez így van ahogy írtátok, de nálunk más volt a helyzet vagyis még mindig más talán. Mindketten az igazinak tartottuk egymást, csak bizonyos dolgok miatt nem lehetünk együtt:( Jobban inkább az én hibámból...
2008. nov. 4. 21:54
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig csak azt mondom, hogy nem fogod elfelejteni, de tul kell lépned. Lesz más akit szerethetsz és akivel összejön. De neki mindig marad egy hely a szivedben akármit is tegyen.
2008. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem múlt el.Sajnos rossz helyen rossz időbe találkoztunk.Ő akkor éppen vált nekem meg már gyerekem volt és férjem.Nem egyszerű helyzet,de úgy vagyok vele,ha sors egymásnak rendelt minket,akkor ugyis együtt leszünk.
2010. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!