Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a barátotok leköpne?

Figyelt kérdés
Bulizni voltunk, és egy közós ismerősünk kezdett rám nyomulni, elég "agresszívan", a dolog egyszerűen a lehető legrosszabbul sült el, mert pont akkor látott meg minket. Én semmit nem csináltam a sráccal, de fogdosott és persze hogy elakartam már lökni, de a barátom azelőtt látott meg, a legrosszabb pózban ha lehet így mondani. Leköpött, egy két jelzővel illetett és lelépett, csodálom a srácot nem verte meg, mert nagyon ideges volt. Egyáltalán nem tudom most elérni, szerintem túlreagálja ezt, és nagyon megalázónak érzem azt hogy leköpött, mint valami r1bancot. 2 éve vagyunk együtt. 20L 20F
2018. aug. 13. 19:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Engem akkor latott volna utoljara.
2018. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%

"A lehető legrosszabb pózban..."

Khm, tehát benned volt a farka?

2018. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Borzasztóan csalódnék saját magamban.



Hogy hogyan lehettem annyira rossz emberismerő, hogy egy ilyen alakot a közelembe engedtem bármilyen szinten.

2018. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elképzelni, hogy ilyen paraszttal összejöjjek.
2018. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
8x tökön rúgtam volna és leléptem volna. Most komolyan mi ez már?? Nem is mondom milyen utolsó proli emberek viselkednek így. Kultúrált, normális emver soha. Még ha ideges is. Köpdösse sajat magát. Es ilyen embereknek van párjuk....
2018. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltam volna hogy ilyet csinál, és ezért is vagyok bizonytalan. Megértem őt hogy kiakadt, de szerintem ennek nem ez lett volna a módja. Én szeretem őt ettől függetlenül.
2018. aug. 13. 19:18
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Bizonytalan????

Egész biztos lehetsz benne, hogy egy paraszt retardált kreténről van szó.

2018. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%

Lehet fura de ilyen helyzetben mindenki maskepp reagal.

Ha en a ferjem ernem tetten ahogy egy csaj maszik ra lehet nem lekopom hanem a csajt hajanal fogva kirangattam volna es agyon vertem volna.A ferjemmel egyetemben

Nem nem tudom,tenyleg megtennem e de biztos kibuknek.

Az meg h valaki nyomul lehet hatarozottan is elkuldeni.

Ram is nyomult pali,megoldas????

Agresszivabb lettem felemeltem a hangom h hagyjon beken

es fogtam magam eljottem!!ennyi

Szoval szerintem eleg felreertheto szituacioban voltal amit ha valaki nem akar mar reg tett volna ellene!!!

Ugyh lehet jogos volt a parodtol

2018. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem ez volt a módja, de megértem miért volt frusztrált miattad. Szarügy hogy nem csináltál semmit. :)
2018. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

Engem exem leköpött,előtte pedig leribizlizett.Ok nélkül.

Mindenre,és mindenkire féltékeny volt.Összeboronált mindenkivel aki csak a közelembe volt.


Úgy reagáltam rá,hogy fogtam és megütőttem.Nem vagyok rá büszke,de azért...

2018. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!