Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy küzditek le a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy küzditek le a féltékenységet?

Figyelt kérdés
irjatok , mert én nagyon nem tudom kontrollálni magam
2018. aug. 14. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokat számít, ha lekötöd magad valamivel. Pl. dolgozol reggeltől estig. Ha meg a párod nyíltan flörtöl a szemed előtt valakivel, akkor hamar tedd lapátra. Sokat tud segíteni még az is, ha növeled a saját önbizalmad. Fiú vagy vagy lány?
2018. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2018. aug. 14. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el magadról, hogy értékes vagy és nem leszel ok nélkül féltékeny.
2018. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
leküzdeni? sehogy.. önbecsülést kell fejleszteni, ez által múlik majd el a féltékenység.
2018. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

A féltékenységet nem tudod leküzdeni.

Ha valaki féltékeny típus, az is marad.

Én sosem görcsöltem azon, hogy hol jár a pasim. Ha félre akart menni, akkor viszontlátásra. Én is tudnék félrekúrogatni, csak nincs hozzá gerincem.

2018. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mit dolgozol/tanulsz? Van valami hobbid?
2018. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én minden nőre vérszemet kapok de csak mert látom h néznek a pasimra. Ugyanis elég jóképű. De mivel ő is szokott az lenni a pasikra valamelyest tudjuk kompenzálni. Ettől még elengedem haverokkal meg ilyenek. Ha meg akar csalni ugyis megfog. De nálam semmi jele nincs erre. Ezért nyugodtabb vagyok. Ha féltékeny is leszek nem rajta vezetem le
2018. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy hogy felfogom, hogy a féltékenység egy tök felesleges érzés. Ha megcsal, akkor is megcsal ha féltékeny vagyok. Sőt, akkor még előbb is. Senki sem szeret hazamenni egy hisztis pitsához.

Másrészt pedig ő is biztosít róla, hogy szeret ezért nem feltételezem, hogy megcsal.

Egy féltékeny nő jobban hallucinál, mint egy drogos.

Ha féltékenykedsz, és kiderül hogy tényleg megcsalt, akkor max verheted a melled, hogy ugye én megmondtam. Ettől nem lesz jobb.

Na meg ha megcsal akkor nem tisztel és nem szeret. Te pedig nem szerethetsz valakit, aki nem tisztel és nem szeret, te nem abba az emberbe vagy szerelmes aki ezt megteszi veled. Szóval utána sem érdemes szenvedni ettől.

2018. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Önbecsüléssel...
2018. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!