Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha egy Férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy Férfi érzelgős?

Figyelt kérdés

25 éves Férfi vagyok,az életemet betegesen kezdtem, ebből kifolyólag az emberek többnyire elkerültek.


Most hogy végre egészségesnek mondhatom magam és képes vagyok eltartani magam és elérni a céljaimat, úgy gondoltam belevágok a komolyabb párkapcsolatokba is, de folyamatosan pofára esek, mert túl sok szeretetet, megbecsülést és törődést adok, és a vége mindig az hogy egyedül maradok.


Mielőtt bárki kérdezné, nem, nem vagyok meleg, csak sokáig éltem barlangban.


Hallottam olyat is hogy az a férfi aki érzelgős az gyenge, ennek dacára kicsit se érzem magam gyengének.


Gondoltam már arra is hogy magamba fojtom az érzéseket, de csak annyit értem el vele hogy kínoztak.


Nektek mi a véleményetek erről??

Értelmes választ szeretnék kapni.



2018. aug. 14. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érzelmes vagy érzelgős? Nem mindegy.
2018. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert a női ösztönöket a keménykedő (legalább is annak látszó) férfi ébreszti fel.


Én is hasonló vagyok mint te, pedig testileg is rendben vagyok, de a kedvességem, figyelmességem, türelmem, a barátzónába vezet.


Pedig az élet más területén elég kemény vagyok, egy technikai sportban gyengébb géppel verem a jobb géppel mozgókat, majdnem halálos baleset után, duplázott erővel folytattam, szinte mindent egyedül csinálok amihez a legtöbben segítséget kérnek.


Ez van. Sajnos a LÁTSZAT a fontos, nem a valóság. Ezt persze tagadják, de mindenhol ezt látni.

2018. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, csak olyan lányt kell találnod, akinek ez bejön. Nem mindenkinek, de nem igaz az sem, hogy senkinek. Az én párom nagyon érzelmes férfi, de én ezt szeretem benne, nekem nagyon fontos, hogy ezt az oldalát is megmutatja, hogy el tud érzékenyülni, és hogy a kapcsolatunk érzelmi oldala is nagyon tartalmas és sokrétű.

24N (párom 26F)

2018. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon értékelem és szeretem, ha egy férfi érzelmes. Hidd el, sok lány vágyik erre és fogsz ilyet találni. 28N
2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

48%-os, te minden vagy, csak a felsorolt dolgok nem. Nőgyűlölő vagy, és azt hiszed, mivel nem buknak rád a nők, túl kedves vagy.


Érdekes, ha engem valaki nem bír, mindig azt hiszem, van egy negatív tulajdonságom, nem azt, hogy túl jófej vagyok.


Szóval zéró önismereted van, lenézed a nőket, szerinted milyen nő akarna olyannal együtt lenni, akiből csöpög a lenézés?

2018. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#5 de, pont a felsorolt dolgok. Ezek tények.

Bárcsak nőgyűlölő lennék... könnyebb lenne. De sajnos csak a magadfajta gerinctelen, rosszindulatú, csak interneten nagy arcú puhatestű retkeket gyűlölöm, és igen lenézlek, mert egy kupac friss, gőzölgő kula szintjén állsz.


Igen, a negatív tulajdonságom a kedvesség, megértés, ami sokszor jó, de a nőknél barátzónába vezet. Meg persze a színészkedés hiánya.

2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az érzelmes és az érzelgős nem ugyan azt jelenti. Ha egy férfi érzelgős az férfiatlan, tehát nem túl vonzó tulajdonság. Ezt általában kerülik a nők. Meg kell tanulnod férfiasan viselkedni, ha sikert akarsz a nőknél. Kapcsolatot még senki nem "nyalizott" ki sztem.
2018. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátzónába az vezet, ha folyamatosan bókolsz, dumálsz még akkor is amikor már rég le kellett vna smárolnod.
2018. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baj lenne, én is érzelgős vagyok, csak nem mutatom ki.
2018. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 sajnos nem mindig. Már "húú amikor megcsókoltál, nem is hittem hogy ilyen rámenős vagy, de eeez nagyon tetszik", majd utána szex sokszor, még is 1 hónap után a barátzónába vezetett, elmondása szerint anyagi-látszatbeli hiányosságok miatt. Igaz extrák is jártak a barátzónához, de azért az se olyan :)
2018. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!