Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igazi bunkót szendtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi bunkót szendtem össze, vagy igaza lehet?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, valójában még nem is ismerjük egymást. Vannak témák (pl én hogy látom a kettőnk ügyét) amit szerintem át kell beszélni, ő meg leugat, hogy túlgörcsölök dolgokat és felesleges ezekről beszélni.

2018. aug. 16. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ki kéne fejtened.

32/f

2018. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát monjuk hogyan reagál le egy-egy helyzetet. Mivel nem ismerem érdekel, hogy mi volt az elgondolása és mondom neki, hogy akkor ezt én hogyan látom.
2018. aug. 16. 09:09
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Sok

Beszédnek

Sok

Az

Alja!

2018. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező. Azt kéne kifejtened, hogy milyen témát akarsz megbeszélni a hapsival, mert abból tudnánk, hogy így az elején annak van vagy nincs jelentősége.

32/f

2018. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
58%
És ez "felnőtt párkapcsolatok"......még a tinibe is gyenge,de gondolom eredezileg a humorba szántad.....
2018. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van hogy meg akarod ismerni hogy milyen egyéniség, milyen jellem, milyen preferenciái vannak.

Ezt csak úgy tudod ha beszélgettek dolgokról, vagy ha együtt éltek és megtapasztalalod, de az már késő.


Ő nem akarja hogy megismerd, nem akar megismerni téged semmilyen szinten.

Ő csak szimlán dugni akar (mert a testedet már ismeri) addig amíg meg nem un, aztán csá.

2018. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez majd hamarosan kiderül, csak ne legyél naiv, próbáld meg néha kicsit "kívülről" nézni a kettőtök kapcsolatát.
2018. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Hogy csináljam?
2018. aug. 16. 12:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a te igényeid szerint ( is) Próbáld meg kialakítani a kommunikációt bizonyos dolgokról kettőtök között. Ha ez reménytelen, akkor nem passzoltok...
2018. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a kérdező egy nő....

Ha a nő túlságosan tudálékos és mindent meg akar magyarázni ill. túl akar mutatni a férfin, hogy ő márpedig ő az okosabb, akkor minek erőltetni az ismerkedést? Nincs összhang, megértés ---> odébb kell állni.

2018. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!