Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha a férjem az igazi, de túl visszafogott az ágyban?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején is ilyen volt, ha ilyen marad, akkor is vele maradok. Nem élet-halál kérdése, de szeretnék javítani rajts. A férjem rajongva szeret és nagyon érzelmes, romantikus férfi. A szexet is szereti, de neki nem az a a legfontosabb, ezt többször említette. Az a baj, hogy mindig ugyanabban a néhány pózban csináljuk, előjáték alig van. Többször is mondtam neki, és érti miről beszélek, de valahogy sose sikerül egy igazán vad szeretkezést összehoznunk. A kapcsolat elején spontán módon vagy csak részegen volt ilyen. Engem zavar, mert régen sok partnerem volt, a szexben ez visszalépés. Neki pedig csak egy volt, de vele szinte alig volt szex. Hogy dobhatnám fel a szexuális életünket? Vagy hogy értessem meg vele, hogy nagyon szeretem őt, de örülnék neki, ha néha vadabb lenne az ágyban?

25N



2018. jún. 5. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki hogy erre vágysz. A ferjed
2018. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki.
2018. jún. 5. 17:06
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Markolj a tökeire, miközben maszatol, hogy keményebben, vagy rántotta lesz ebből!
2018. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Kötözd be a száját és kötözd ki a kezeit, aztán kúrd szét ahogy csak vágyod! ;)
2018. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezen nem lehet változtatni ha az alaphabitusa ilyen....nekem a párom volt ilyen és imádtam hogy ilyen, nekem tökéletes volt és nem hianyoltam sok pozt meg vadságot. Igy szerettem ahogy volt!
2018. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 NDSM ***** válasza:
93%
Mindenképpen próbálj meg vele beszélni erről. Ha tudod, hogy te mit szeretsz meg is mutathatód neki. Talán akkor könnyebben fog neki menni. Végső esetben elmehetek együtt egy szexuálpszichológushoz, aki esetleg néhány irányított beszélgetéssel feltárhatja a férjed esetleges lelki problémáit.
2018. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Tipikus.

Ebből szerető lesz :)

2018. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent az hogy nem elég vad? Mert ha neked azt, hogy fojtogat, hajad tépkedi, és +ba5s, akkor neked a pszichológus ajánlott, aki megkeresi milyen trauma okozza nálad azt, hogy téged le kell dominálni, alázni, hogy élvezd. Ha csak gyorsabb ütem, spontán szex, változatosabb helyszínek, pózok, akkor próbáld rávezetni.
2018. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

És téged mi akadályoz meg abban hogy megtanítsd szexelni?

A mostani párom én idomítottam be mert úgy bánt velem mint egy hímestojással. Mostanra meg eljutottunk oda hogy a harisnyát is úgy tépi szét rajtam...

2018. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Detto,nalunk is ez a helyzet

27N

2018. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!