Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődött meg a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a baratom, hogy nem akarom majd fölvenni a nevét?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk mindenféléről és ez is szóba került. Négy éve vagyunk lassan együtt, csak még mindketten tanulunk.

Amikor én mondtam, hogy szeretném megtartani a nevemet, mert szeretem, mert nem akarok -né lenni, egyáltalán szerintem ez egy idejétmúlt dolog és nem emiatt fogom szeretni, mondta, hogy persze érti és oké, de láttam rajta, hogy valahogy szíven ütötte.

Nem értem, miért olyan fontos ez az egész.


2018. aug. 17. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
A nen kivul van meg par millio variacio azert.
2018. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem is fontos.

Ha neked ennyire nem fontos a neved, miért nem veszed fel akkor?

2018. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szeretem a nevemet, az övé ráadasul nem tetszik. Az fel sem merül, hogy ő vegye fel az enyémet. Ez az önállóságunk jelképe, nem ettől fogom jobban szeretni.

De látom, hogy mindjárt jönnek a szakítós tanácsok már ezért is :D

2018. aug. 17. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Kötőjellel sem akarod? Mondjuk ő Békési László, Te Nagy Edit, akkor Békési-Nagy Edit.
2018. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Kompromisszum: vegyétek fel egymás nevét.
2018. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert birtokolni akar.. Nem szó teljes értelmében, de azért valamennyire igen.

Kérdezd meg tőle, ő hajlandó lenne-e felvenni a te nevedet kötőjellel? Ha igen, kössetek kompromisszumot és vegyétek fel mindketten. Ha nem, akkor mondd meg neki, hogy na pont ugyanezért nem akarod te sem.

A te neved, a te életed, te viseled, te mutatkozol be vele, ne egx férfi mondja meg, mi legyen.

2018. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd megemészti. Azt mondta, érti, oké, többet ne foglalkozz vele.

Én sem fogom felvenni. Kötőjelesen sem, csak akkor, ha a párom is felveszi az enyém, de mivel mindkettőnknek hosszú neve van, így ez ugrott :)

2018. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira gaz. En felvettem a ferjem nevet, rendesen a csaladi nevet, ~ne nelkul. Es mellette megtartottam a sajatom.

De ezt en akartam, o csak siman orult neki. De ha nem vettem volna fel, nem hisztizett volna.

Ez sima birkotlasi vagy, vagy valami beteges falusi vaksag ?

2018. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

"De látom, hogy mindjárt jönnek a szakítós tanácsok már ezért is"

Tessék: Haverom azért nem akar gyereket, mert a barátnője azt mondta, hogy a gyereke nem veheti fel az apja vezetéknevét (kiss) mert abból olyan sok van :D

Mondtam neki most nem mindegy-e neki? Erre ő hogy nem fog megtörni egy évezredes hagyományt egy nyavalygó p*csa miatt :D

2018. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert neki ez fontos. Teljesen mindegy hogy mi miatt. Ez olyn minthogy az exemnek meg fontos lett volna az eskuvo, en meg hulyesegnek tartottam. Meg is lett az eredmenye.
2018. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!