Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmániás pasi?

Figyelt kérdés

nagyjából egy éve vagyunk együttt a pasimmal és hetente-kéthetente találkozunk és ilyenkor van hogy együtt alszunk.

kedves figyelmes. sok problémám van, meghallgat, meg segít amit tud. de ha kettesben vagyunk tapizni akar és mikor lefekszünk sokszor azt akarja.

nekem sokszor a problémáimon jár az agyam és smmi kedvem. eddig kétszer engedtem neki.

hogy tudnám lehűteni? 24n 27f


2018. aug. 17. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

😂😂😂😂😂😂😂

szegény fiú..

2018. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
A világba ki lehetne üldözni egy ilyen pasival:DD
2018. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
2+ Mondd meg neki, hogy fáj a fejed és nem akarod hogy elkapja:DD
2018. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy év alatt kétszer dugtatok? Meg hetente egyszer találkoztok és csodálkozol, hogy szexelni akar. Hát nem ő a szexmániás, hanem te vagy egy prüdéria csaj. Persze a problémáid hallgassa meg, lelki szemetesládának jó, de más már nem menne. Inkább magadban keresd a hibát, mert neked nem pasi kellene, hanem egy kutya.
2018. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez most valami vicc, ugye?
2018. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

1. Beszéld meg vele a problémáidat.

2. Beszéld meg vele, miért nem akarsz vele lefeküdni?

3. Ha azon kívül, hogy rögtön "tapiz", amint meglát, mint párod nem funkcionál, beszéld meg vele.

4. Ha nem kívánod, és inkább agyalsz, mint szexelsz vele, akkor nem izgat fel téged. Beszéld meg vele.

2018. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
De inkább úgy látom, neked kéne agyban rendezned a dolgot, van oka, hogy ennyire nem akarsz szexelni. Ezt kell kideríteni.
2018. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Mondd, hogy csak trollkodsz :D
2018. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyugi megkapja máshol
2018. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Mutass be neki, én ilyen vagyok nőben :D Nincs olyan alkalom, hogy ne lenne kedvem szexelni(max ha beteg vagyok). Nem illetek össze szexuális étvágyat illetően, ez így hosszútávon egyikőtöknek sem lesz ideális.
2018. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!