Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha a párod azt mondaná nem mentek sehova szülinapodon, mert ő kocsira gyűjt?

Figyelt kérdés

Mármint eladta az övét, kicsit pótol még és venne másikat.

Egy-két napos kirándulást szerettem volna amíg jó idő van és szülinapom is jól telne. De azt mondja nem akar, mert kell a pénz a kocsira.

Rosszul esne nektek vagy megértenétek?


2018. aug. 17. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne. Ahogy az én párom is pont ugyanezt csinálta az autójával még nyár elején és azóta a velem való találkozással is spórol, mert a buszozás is költség lenne.
2018. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fejér megyei a párod? Mert a végén kiderül, hogy ugyanaz, mert nekem távkapcsolatomban ilyen. :-O
2018. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te nyelőcső ?


Ha neked fontos a szülinapod akkor érezd jól magad nélküle. Menj el egy barátnőddel, munkatársaddal, családdal. A te szülinapod kuka, de te vágj jó képet az ő tervéhez, örülj majd vele a kocsijának, amibe lehet 10 év múlva nem is te leszel vele mint család.

2018. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész akkor egyedül?

Ilyen pasival nem is jöttem volna össze, mégis minek.

2018. aug. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is. Igazából nem volt mindig ilyen... De mióta ez van a fejében teljesen a megszállottja az autóknak, hazajön munkából és órákat görgeti a hirdetéseket.

Azért rosszul esik,hogy rajtam spórol, viszonylag kis összeget,mintha olyan sokat számítana bele.

De igazatok van, jól fogom érezni magam nélküle is. Ma még nem köszöntött fel, nem hívott. Megyek és a családommal fogom tölteni, akármit csinálunk is (nagyiék dolgoznak otthon mezőgazdaságban) de legalább nem leszek egyedül.

Ma már késő lenne elindulni, barátnőnek szólni....de egy pizzára vagy mozira biztos elhívom :)

2018. aug. 18. 08:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért boldog születésnapot!:) Nézd meg a helyi programokat hátha találsz valami nektek valót:)
2018. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!