Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnal ha igy viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal ha igy viselkedne veled a parod?

Figyelt kérdés
A szituacioban a korulmenyek a lenyegesek.Parommal ossze voltunk veszve es nem talalkoztunk kb 1,5 honapig. Tegnap megint talalkoztunk.Sok megbeszelnivalonk volt aztan szex volt.Ereztem hogy siet es nem olyan mint szokott.Maskor odaado sokaig stb.ott ahol talalkoztunk nem volt tv.Aztan kb 15 perc szex utan elvegezte dolgat at sem olelt utana mint maskor semmi kiment majd oltozott mondvan kezdodik 4 kor a meccs es most 3 ora.En erre: dehat megcsak most kezdtunk en még vàgyom rad. .erre o azt mondja en azt hittem tudod hogy vilagbajnoksag van.Mivel most kulfoldon dolgozik lehet megint hetekig nem talalkozunk.Tehat ott hagyott a vágyaimmal egy meccs miatt amit masnap ismetelnek..Aztan nem latott masfel honapja...
2018. júl. 7. 18:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon naiv vagy nem volt épp a láthatáron neki más akivel szexeljen,igy igénybe vett ezért is volt más mert szükséglet volt,ez az időt kérunk stb legalizálja a félre.. Ne feküdj le vele többször mert megalázod magad..

36N

2018. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A párod már nem szeret téged. Én szakítanék vele a helyedben.
2018. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
elso valaszolo nem igaz amit mondasz en szakitottam vele anno tehat nem o kert idot.O most tenyleg a meccs miatt tette amit tett!O focibolond!De a kerdes az hogy ez mennyire megalazo helyzet egy nonek???
2018. júl. 7. 18:19
 4/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Istenem, de butuska vagy. Sajnállak.
2018. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze a pasi az áldozota mert foci van,stb,te vagy a hibás mert n em tisztel,maradj is vele még feküdj le vele sokszor igy ki használva,vanak nők akik ezt élvezik és aztán jönnek a gyakorira és ha megkapják a büdös igazságot a phaszit védik h szegény foci miatt,legközelebb meg a golf áramlat miatt fog átmenni rajtad es otthagyni.. Aztán majd meglepodsz ha meglátod az uj párjával..
2018. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyanira megalázo h nem megyek bele ilyen dologba,és főleg nem többször..
2018. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát titeket sem egymásnak teremtett az ég.

Elmúlt az a mézes mázas időszak mikor, mindenkinél sezbb vagy én meg mindenkinél jobban imádlak pusz pusz pusz pusz

2018. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak magadat alàztad meg Te màr anno szakítottàl vele ezek szerint. Mert a kérdésben összeveszésről van szó. Most akkor melyik? Bàr mindegy is... a pasi csak üríteni akart egyet a meccs előtt. Semmit nem akar màr tőled ezen kívül. A viselkedése egyértelmű.
2018. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg a meccs miatt sietett. Én is nézem és bármiről képes vagyok lemondani.Ne vedd sértésnek.
2018. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
utolso !masfel honapja nem latott nem volt szex!es masnap ismetlik!!vagy nem?
2018. júl. 7. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!