Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem vagy várjak míg Ő keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy várjak míg Ő keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom röviden leírni. Már lassan 1 éve vagyunk együtt,nemrég összeköltöztünk.

Tegnap elmentünk együtt bulizni. Ahol találkoztunk egy régi ismerősömmel (pasi). Mindannyian ittunk,a srác pedig egy kicsitt túllőtt a célon a bókolgatásokkal. A párom egyre idegesebb lett. Láttam rajta,hogy nem tetszik neki,hogy velünk bulizik a srác. Próbáltam neki megmagyarázni,hogy ez csak bohóckodás,de nem igazán hatotta meg. Amit utólag megértek. Szóltam az ismerősömnek is,hogy legyen kedves a párom jelenlétében ezt mellőzni,mert nem szeretnék balhét. De a srác nem igazán fogta fel. Egy alkalommal a pultnál a derekamra tette a kezét amire a párom bedühődött és neki akart menni. A férfi ismerősöm pedig nem kért bocsánatot,hanem beleállt a vitába. Végül sikerült leállítani őket,nem történt tettlegesség.


Mi hazajöttünk és itthon irdatlanul összevesztünk,mert nem értettem miért kellett ilyen agresszívan kezelni ezt,a párom szerint én védtem a srácot és "ezekután ki tudja mi történt volna ha Ő nincs ott?". Ez annyira rosszul esett,hogy elzavartam. Kértem,hogy menjen el,mert nem akarom tovább tetézni ezt a vitát és nagyon megbántott már a feltételezésével is.


Elment....


Azóta nem keresett. De reggelre már engem is nagyon bánt a dolog és belegondoltam,hogy fordított helyzetben nekem is rosszul esett volna ha Ő vele csinálja ezt egy lány.


Most azon kattogok,hogy felhívjam-e vagy sem.

Nem szeretnék egy ilyen miatt szakítani,meg akarom beszélni és szeretném ha minnél előbb visszajönne.


Elfogadom a hideget meleget,ki mit gondol?


27/N párom 32/F



2018. aug. 18. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel, és itt most te voltál masszívan a hibás, mert neked kellett volna az első pillanattól leállítani a fazont, úgy hogy ne merjen többet közelíteni feléd.


*kicsitt túllőtt a célon a bókolgatásokkal.


Már itt.


*Egy alkalommal a pultnál a derekamra tette a kezét


Azon csodálkozom, hogy a barátod, hogy bírta megállni, hogy ne üsse le a pasit.

Nő ilyet nem enged meg senkinek, főleg nem a partnerja jelenlétében.


Szóval pár hét ajtócsapkodásra tuti számíthatsz, bár egy erősebb jellemű ember lehet, hogy ott is hagy.

2018. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan hívd fel és találkozzatok, higgadtan beszéljetek át mindent.

Én külön örülnék, ha a párom ennyire védelmező lenne.(nem verte szét az első bóknál, elég türelmes volt aztán sokáig húzta az agyát a másik) szóval nem tolnám le amiért felment a cukra. Jogos volt szerintem.

2018. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1+


*Nem szeretnék egy ilyen miatt szakítani,


Pedig kb. 80% esélyed van rá.

2018. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért úgy kíváncsi lennék, hogy te mit léptél volna, az exe nője a jelenlétedben rámászik a partneredre, és vonaglik neki.


Azt a jelenetet megnéztem volna.

2018. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem az exem,csak egy ismerősöm,sosem volt köztünk semmi. És,mint írtam,utólag belátom,hogy én is így reagáltam volna fordított helyzetben.

Sehol nem írtam,hogy nem vagyok hibás. Csak azt nem tudtam,hogy jó ötlet-e keresni ma. Mindenképp találkozunk kell,hisz itt van mindene,nem vitt el semmit. Csak úgy ahogy volt elment. Most írtam neki egy smst, hogy szeretnék vele beszélni és ha lehet akkor hívjon vagy írjon,ha már felkelt.

2018. aug. 18. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége a dolognak ?
2023. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6#-os,

Szia. Estére hazajött.

Megbeszéltük. Ő azt mondta túl sokat ivott és elég lett volna megkérnie,hogy menjünk haza. Én pedig nem vettem észre,hogy ez hogy fest kívülről.

Azóta is együtt vagyunk. 🙂

2023. febr. 4. 22:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja. És azóta is emlegetjük,hogy az volt a kapcsolatunk első és talán legkomolyabb veszekedése
2023. febr. 4. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen jó ezt olvasni !

Szívből örülök nektek !

2023. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!