Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek ha a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha a párotok a barátaival elment inni, szórakozni, és te egyedül maradtál otthon?

Figyelt kérdés

Mérgelődsz ? Vagy ez normális dolog esetenként?

Én nem megyek velük mert utálom a barátait, meg amúgy is háttérbe szorulnék. Tehát egyedül vagyok otthon, és csak várom hogy mikor jön végre haza.



2018. aug. 1. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Te is találkozz a barátaiddal ilyenkor. Nézz filmet. Olvass el valami jó könyvet.

Teljesen normális hogy szeretne a barátaival lenni.

2018. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk teljesen normális, hogy a közös programok mellett külön is vannak programjaink, sőt, olyan is van, hogy egy-egy ilyen program több napos. Amikor elmegy a barátaival (legtöbbször el szokott hívni, de nem mindig érek rá ill. nem mindig van kedvem, pedig kedvelem a barátait), addig én tök jól elvagyok a dolgaimmal - olvasok, kreatívkodok a konyhában, sorozatot vagy filmet nézek, elmegyek valahová a barátaimmal, Skypeolok a messze élő barátokkal, alszom egyet, elmegyek sétálni.. mikor mi, amihez épp kedvem van. Közben pedig nem nézem az órát, hogy mikor ér haza, nem várom, hogy jöjjön már, tökéletesen el tudom magam foglalni, igénylem és élvezem is az egyedüllétet. Amikor pedig én megyek valahová nélküle, akkor pedig ő van el a saját dolgaival, hobbijaival. Az évek alatt soha nem volt ebből konfliktus, egyikünk se tudna 0-24ben összetapadva élni valakivel, az már a társfüggés csúcsa lenne.
2018. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki a négy fal közül, vásárolgass, süss sütit, olvasgass, filmezz, csinálj egy nyugtató habfürdőt, relaxálj.
2018. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj te nem mész velük nem szereted őket, de nem tilthatod el.


Szóval legjobb ha te is elmész, vagy felbontasz egy üveg pezsgőt

2018. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megnézek egy filmet, elolvasok egy könyvet, elmegyek sétálni/ vásárolni, webshopon rendelek pár dolgot, amikről neki nem feltétlen kell tudnia ( saját pénzt költök nyilván, de azért furcsán nézne a párom, amikor a 43. élethalálkérdése piros szandált rendelem meg..:D)

Teleeszem magam fagyival és vodkázok mellé, miközben 24568. alkalommal megnézek pár Jóbarátok részt:D

A legundibb új arcmaszkjaimat és piperecikkeimet kipróbálom anélkül, hogy valaki hülyének nézne közben.


Néha ránézek a telefonra, írt-e, minden rendben van-e vele.

2018. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pattints be valami filmet.
2018. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mogyorót eszek. Puffaszt és borzasztóakat tudok tőle szellenteni. ☺
2018. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ilywnkor vagy élvezem az „én”-időt, vagy én is elmegyek a társaságommal 🙂


Én-idő= filmezek, sport, tanulás, hobbi stb..

2018. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lefekszem aludni.
2018. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sírok otthon a kispárnámba, mert az életem egyedül a páromról szól... Ja nem. Neked nincs életed, kérdező?:)
2018. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!