Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom betegség miatt nem akar szeretkezni velem?

Figyelt kérdés

Egy hétig távol volt, és megbeszéltük, hogy ma végre romantikázunk egy kicsit.

Reggelre viszont arra kért, hogy sajnos nem lesz semmi a mai napból, mert nagyon gyenge, fáj mindene.


És egész nap csak fekszik, elfogadom, hogy beteg, de egy kis fej és izeti fájdalom az semmi, he igazán akarná erőt tudna magán venni. Persze azt hazudja, hogy merevedése sem volt ma, és nem képes ma szeretkezni, de vacsizni se fogunk elmenni.


Mikor pedig lecsesztem, hogy milyen nyápic, még ő sértődött meg, azóta alig szól hozzám. Tényleg lehetnék megértőbb? Kérjek bocsánatot? Mostanra én is kezdem megbánni.


2018. aug. 18. 13:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy egész hétig nem szexeltél, most meg mer beteg lenni? :o a szemétje...

Komolyra fordítva, mi tiltva voltunk a terhesség alatt, az tudod mennyi idő? És nem volt hiszti senki részéről, szép is lett volna... Most meg egy hétig megvolt, ahogy elmúlt, a kicsi egy hétig lázas volt, eszembe nem jutott szexelni, de ő fel sem hozta. Gyakotolj egy kis empátiát...

2018. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Belátom, hogy túlságosan is egoista voltam, már lázas is, bocsánatot kértem. El fogom vinni az ügyeletre. :(
2018. aug. 18. 15:04
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég felháborító, hogy így gondolkodsz a párodról, hogy neki mindig készen kell állnia a dugásra, amikor te csak megkívánod.
2018. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Te szereted ezt az embert vagy csak használod?

BETEG! Ahelyett, hogy követelőzöl, inkább ápold! Nem te vagy az Univerzum közepe! Ott voltál föci órán, amikor ezt tanították? Hány éves vagy?

Ha ezt velem tetted volna - bár nem vagyok férfi - már nem lennénk párkapcsolatban.

Tanács: AZONNAL bocsánatkérés, sokkal több megértés, sokkal több önzetlenség - nagyon helyes, bánd is meg!

Ha nem ezt teszed, akkor te sokkal betegebb vagy mint ő. Egy a gond. Ő meg fog gyógyulni, te nem! Fel kéne nőni! A párkapcsolat sokkal több, mint a szex meg a vacsi!

2018. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Te milyen onzo vagy..nem valo neked parkapcsolat..hogy lehet valaki ilyen a parjaval mert beteg? Amugy meg minek elore megbeszelni? Naptarba is be volt irva? :D nehogy elmaradjon...egy valamire valo kapcsolatban ahol ket fel szereti egymast ilyesmin nem kellene agonizalni..paff nincs ma szex minden megy tovabb majd lesz holnap vagy azutan.
2018. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak képzeld magad a helyébe, halálra sértődnél, ha veled akarna bármit kezdeni, mikor beteg vagy.
2018. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Figyelj én napi többször is szeretném de neki pedig ágyéksérve van, ha műtik az két hónap szex nélkül mégis ki lehet bírni.

Vidd orvoshoz ha rosszul lesz, ápold, hagyd aludni te pedig olvass egy könyvet.

Ha társa vagy lesz időtök bepotolni ha nem akkor bukta.

2018. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ízületi fájdalom nem kellemes dolog.
2018. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Ásd el magad ótvaros,egoista,ösztönlény! Gyűlölöm a nemed 90%at,pedig én is az vagyok. Gyökérke.
2018. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy pici esze, itt kibxott volna a francba.
2018. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!