Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban van, de nem közömbös irántam. Mire gondolhat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik a kapcsolatukban átélek ilyet. Egy ilyen helyzetben hogy tudtátok élni a mindennapokat? Köztünk már volt csók is. Mi döntött abban, hogy a régi kapcsolat marad vagy szakítás?

2018. aug. 18. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből szex lesz.
2018. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne akarj szerető lenni
2018. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez bízzzza kevés a válaszhoz.

Ha neked elég a szerető szerep, akkor menj bele. Ha férfiről van szó, akkor nem fog elválni. Ha nőről, akkor menekülj, mert a nyakadon marad!

2018. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a szeretője és nem is leszek az.
2018. aug. 18. 23:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem házas, nincs gyerek sem.
2018. aug. 18. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ebben voltam. Végig úgy tűnt, akar engem. Aztán amikor elmondtam, hogy szeretem, eltűnt. Két hónap múlva eszébe jutottam, hogy közölje, elveszi. Nem tudom,te milyen személyiségű vagy, de ha érzékeny, ne menj bele addig, amíg nem,zárja le a régit. Általában, és nagyon ritkán választják az újat.
2018. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemtudhatod amig ki nem próbálod
2018. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy vagy a férfi?
2018. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2018. aug. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!