Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem ezt jóvá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem ezt jóvá, hogy újra szóba álljon velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek bejovok es o is nekem. Ugy volt,hogy penteken talalkozunk de lemondam a talalkozo elott nem reg mert meghivtak egy szuletesnapi buliba,igertem neki,hogy maskor bepotoljuk es bocsanatot is kertem.Kozben utolag kiderult,hogy mikor a haverommal dumaltam telefonon es a haverom nem tudta,hogy mi talalkoutunk volna,hat elmondta neki h elozo nap is buliztam ah exemmel es aznap is vele megyek.Nem akarok ah exemtol semmit,de emberileg nagyon birom... De a lany elolvasta amit irtam neki de azota nem valaszol... Gondoltam arra,ha megyek a haveromhoz es ott lesz akkor beszelek vele de tartok attol,hogy kerulmi fog vagy inkabb elmegy mikor en jovok.
2018. aug. 19. 09:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*lemondtam
2018. aug. 19. 09:49
 2/6 A kérdező kommentje:
* talalkoztunk. *az
2018. aug. 19. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Az exeddel találkozgatsz! Nincs az az értelmes nő, aki ezek után ismerkedni akarna veled. Ilyenkor nincsenek kifogások hogy ó, de nincs köztünk semmi, meg barátok maradtunk, meg miatta nem kell aggódnod. De. Kell. És ezzel minden nő tisztában van.
2018. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

En sem ismerkernek olyannal, aki napi szinten az exevel jar bulizni.

2018. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

LOLNem érdekel egy művészeti project?


Modellt állhatnál a looserség szobrához :)

2018. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd. Nem azzal van a probléma, hogy kedveled az exedet emberileg, hanem azzal, hogy inkább választottad a random bulit és az exxel való partizást a lánnyal szemben, miközben neki már megígérted, hogy találkoztok. Mert valószínűleg az ex jó fej személyisége még jobban vonz, mint a lány. Ha már az elején ez van, a kezdeti időszakban, akkor mi lenne később? Általában (nálunk legalább is) előre tudjuk, ha valamilyen fontos embernek a szülinapja lesz, tehát nem ér meglepetésként, hogy jár vele egy buli is. Így a spontán bulit is le lehet mondani (megérthetik, hiszen nem előre tervezett) vagy akár a lányt is elhívhattad volna. Vagy lehettél volna őszinte is vele. Ha meg véletlen elfelejtetted, hogy hoppá bulika, leírhattad volna a lánynak, hogy ne haragudjon, de teljesen kiment a fejedből és valószínűleg az exed is ott lesz. Én sem találkoznék veled, mert sajnos sunyi szaga van a dolognak és ez most nagyon rosszul sült el. Tanulj belőle.
2018. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!